Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neil Ptrick Harris (Így...

Neil Ptrick Harris (Így Jártam Anyátokkal: Barney Stinson) tenyleg meleg?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
igen, sajnos, akkor tudtam meg, amikor haverom, kérdezte, hogy nézted a family guy-t? abban volt, egy így jártam apátokkal poén. én meg az anyátokkal te balf.asz. erre ő: de a barney a valóságban meleg, pont ez a poén. azóta nem tudom, úgy nézni az így jártamanyátokkal, hogy barney tényleg akkora nőcsábászh lenne. de ahhoz képest ha ezt vesszük akkor nagyon jó színészi tehetsége van
2010. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Igen,igaz.És? Ettől most rossz ember lett?
2010. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, csak edig en mindig ugy ismertem h a nagy nocsbasz es a peldakepem is de most h kiderult ez... nah mindegy.... barcsak ne tudtam volna meg.....
2010. okt. 24. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
basszus de kár hogy megláttam a kérdést eddig én se tudtam
2010. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek. Eléggé szánalmas, hogy egy ilyen ember a példaképed. Aki semmibe veszi a nőket és csak arra kell neki.

Elég üres lehet az életed.


Maga a karakter vicces, de hogy példakép legyen.

28/L

2011. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igen.Tényleg az.

Amúgy kedves kérdező,sz@rd már le,hogy az e ( a színész) vagy nem.

A lényeg,hogy hogyan tud egy karaktert eljátszani.

A Barney karakter jól adja elő szerintem.(mindíg szétröhögöm magam rajta)

Most nehogy azért ne nézd a sorozatot,mert az egyik színész buza.

Kit érdekel?!


Én nagy ívbe lesz@rom.

2012. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Kedves kérdésező,ne haragudj,de ettől eltekintve még lehet a példaképed:nézd csak a színészi képességét.

Amikor én megtudtam,szégyellem,de a 10-es nőcsábászfaktorból én is csak 9-et,vagy 9,5-et éreztem az első 2 napban.Utána megint 11et.De soha nem ítéltem el,mert ez nem gáz.Oké,nem is természetes,de ettől függetlenül iszonyúan jó színész,és nagyszerű hangja van.Barney Stinson forever! :D

2012. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Előző vagyok,kihagytam,hogy az első 2 nap után l.szartam,és minden rossz érzésem elmúlt.Újra 11,azaz 12-es faktor .D
2012. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!