Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen szerencsejátékkal...

Milyen szerencsejátékkal nagyobb az esély nyerni?

Figyelt kérdés
Nem milliós tételekre gondolok, hanem pár százezer forintra. Lotto? (Milyen?) Kaparósorsjegy? Stb. Mármint mivel nyertetek már ha nyertetek. :)
2011. nov. 21. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer Luxor-al nyertem 170 ezer forintot és többször néhány ezret.
2011. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

tippmix

ott kb. pár tizezret simán lehet nyerni

de az sajn. elég kevés

2011. nov. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dr. Kiss István válasza:

Az egyetlen tuti tippem a számodra, hogy vegyél át egy működő lottózót. Itt az esély a nyerésre 100%.

Tőkeigénye kicsit magas és nehézkes.

Online pókeren lehet nyerni ennyit, többet is, de bukni is. Előnye, kezdheted ingyen a tanulást és később a kezdőket kihasználva 1-2 ezer €-t nyerhetsz havonta. Időigényes.

Puttón és sorsjegyen nyertem már százezres nagyságrendben, de csak a szerencsén múlt.

2011. dec. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

"A szerencsejáték a vesztesek sportja."

/Qui-Gon Jinn/

2011. dec. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szerencsejáték a vesztesek sportja... Nyilván az találta ki aki született vesztes... A negatív "mondásokat" mindig azok találják ki... :)
2011. dec. 6. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz barátom, csak nincs mivel visszavágnod. :D De nekem nem számít, játssz szerencsejátékokat, én távol tartom magam tőle. Én tartom magam a véleményemhez...


Kapsz még egy okosságot, hátha ezt jobban el tudod fogadni:


"Ha már mindenképp játszanod kell, jó előre határozz meg három dolgot: a szabályokat, a téteket és a kiszállásod időpontját!"

2011. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Te egy nagyon okos bölcs ember vagy, biztos nagy birodalmat építettél már magad körül és úszol a pénzben. Heti 225 Forintot pedig nekem megér kísérteni a szerencsémet... Mert amint látom jó úton haladok... ;) Pápá
2011. dec. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!