Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek az angolok? Milyen...

Milyenek az angolok? Milyen valójában? Milyenek pl. a külföldiekkel, a bevándorlókkal?

Figyelt kérdés
Bármilyen információt szívesen fogadok, sőt kérek, hogy bármit, amit tudsz róluk, bármit, nyugodtan írj le! Köszi! :) ;)
2011. nov. 22. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Rendesek, én úgy vettem észre. Bunkó angollal még nem találkoztam sehol, persze biztos van mert mindenhol vannak bunkók, de nem ez jellemző ahogy látom.
2011. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Akikkel én találkoztam azok nyomik, hülyék és sznobok voltak, és Angliában csúcsértelmiségnek számítottak
2011. nov. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%

Ugyanolyanok, mint a magyarok. A ket fuluk kozott van a fejuk, a labuk pedig foldig er.

NE ALTALANOSITS!!!!!

MINDEN orszagban vannak okosak-butak, joszivuek-segitokeszek es az ellenkezojuk, tolvajok es becsuletesek, es lehetne sorolni. Te mit szolnal, ha azt hallanad, hogy a magyarok mind lopnak? Na latod, SOHA ne altalanosits.

2011. nov. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Az angolok szerintem okos emberek. Elég nagy befolyásuk van a világra, amit nem indokol lélekszámuk. Intelligenciára szűkítve a németekhez tudom hasonlítani. Nem igazán tudom pontosan megmondani, hogy mitől sikeres az angol, de az. A bevándorlókkal kedvesek, hiszen nem kezdenek sorozatgyilkolásokba azért, mert mára Londonban több a bevándorló, mint az eredeti angol. pl.
2011. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Hűvös és távolságtartó a stílusuk, de ez csak a felszín. Igazából kedvesek, udvariasak, főleg vidéken. A külföldieket sehol sem szeretik túlzottan, így Angliában sem. A vendéggel (vendégprofesszor, külföldi diák stb.) udvariasak. A vendégmunkással már kevésbé, de ez a világon mindenhol így van. Szűk látókörűek, nem érdeklődők, fantáziátlanok, buták, de általában nem bunkók. Eléggé felnéznek arra, aki érdeklődő, szellemes vagy intelligenciát tud mutatni. Lazák, de nem harsányan, mint a déliek, hanem csendes, nyugodt emberek, akik azonban nem rendmániások, mint mondjuk az észak-németek.
2011. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Sokáig dolgoztam angolokkal, de az egyik legrugalmatlanabb nemzet, ha munkáról van szó. (meglepő, de az amerikaiak még náluk is rosszabbak)

Ezt leszámítva, semmi bajom nem volt velük, csak azon imádkozom, hogy dolgozni ne kelljen velük soha többet.

2011. nov. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Azért abba gondoljatok bele, hogy ti vendégmunkásként odamentek és széthordjátok a javaikat. Ott a sok lengyel, pakisztáni, indiai, magyar, román, meg ki tudja honnan sereglenek oda és szanaszéjjel szedik az országot, kiugróan sok pénzt keresnek, majd szépen hazaviszik a pénzt, és a saját országuk gazdaságát pörgetik fel vele. Magyarországon már náci táborok alakultak volna, ha akkora lenne a bevándorlók aránya Budapesten, mint Londonban. Rakásokban égnének a tetemek, nektek meg az a bajotok, hogy az angolok olyan kimértek veletek, amikor tönkre teszitek az országukat? Ugyan kérlek! Ez az a viselkedés, amikor a 17 éves suhanc bűnöző gyerek 6 társával a sikátorban kirabol egy 30 éves vétlen nőt, elveszi mindenét, majd amikor látja, hogy csak 100 font volt nála, jól agyonveri, mert kevesli a zsákmányt. Ehhez pofa kell!
2011. nov. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

"Azért abba gondoljatok bele, hogy ti vendégmunkásként odamentek és széthordjátok a javaikat."


A vendégmunkások gazdagítják Angliát. Vagy te tényleg azt hiszed, hogy egy cégnek a munkások "széthordják a javait"? Akkor nem nagyon értheted a piacgazdaság működését.


"nektek meg az a bajotok, hogy az angolok olyan kimértek veletek, amikor tönkre teszitek az országukat?"


Ki a fene írta, hogy baj, hogy az angolok kimértek az idegenekkel? A világ minden népe kimért az idegenekkel. És ez kit zavar?


"a 17 éves suhanc bűnöző gyerek 6 társával a sikátorban kirabol egy 30 éves vétlen nőt, elveszi mindenét, majd amikor látja, hogy csak 100 font volt nála, jól agyonveri, mert kevesli a zsákmányt. Ehhez pofa kell!"


Kissé zakkant lehetsz.

2011. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem sikerült megértened. Olvasd újra. Én konkrétumot írtam, te meg rinyálsz. PrObLéMa?
2011. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%

ma 13:56


Te nem értesz kb. semmit. Persze ez nem nekem PrObLéMa, hanem elsősorban neked, szegényke.

2011. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!