Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek az angolok? Hogy...

Milyenek az angolok? Hogy viselkednek a külföldi bevándorlókkal? Milyen tapasztalatot szereztetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 23:30
 1/4 anonim válasza:
Tegnap láttam a Spektrumon azt a River Cottage-s sorozatot...Hugh a neve a férfinak, ha jól emlékszem. Nagyon profi módon ismeri a gasztronómiát, magyar bevándorlókat eszik
2011. nov. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Sziia! Én azt hallottam h a magyarokat sok nép nem nagyon birja mert bunkók és telhetetlenek vagyunk ezt állitják,de tisztelet a kivételnek.Sztem van benne vmi bár rám ez nem érvényes ,de az biztos ,hogy nem vmi jók a magyarok.:/ .Az angolok azok barátságosak és szeretik a külföldieket viszont az amerikaiakat már nem tudom.
2011. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Airaa ***** válasza:
Bocsi a késői válaszért, de nekem meg pont az az észrevételem h várják nagyonis a magyarokat főlem mekis állásokban és alacsonyabb beosztású ott 'putrinak' számító melókban. sok ismerősöm és barátom ment ki dolgozni ilyen helyeken, és szépen lépegetnek föl a ranglétrán, bár nagyon emlegetik h mivel külföldiek, sosem érhetik el a legtetejét (: SŐT, hadd mondjam el h találkoztam már olyan olyan ismerőssel is, aki külön Budapestre utazik magyar munkavállalókat kivinni Angliába ! és mikor rákérdeztem h miért pont magyarokat, agyondicsérte a szorgalmasságunkat (:
2012. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó:igen,az angolok szeretik,hogy minket ki lehet használni!!Hogy viselkednek? Van,aki jobban tolerálja a bevándorlókat,van aki nem,de nem mondják ki nyíltan,hogy rühellnek,csak finoman megjegyzik,hogy nem kéne ennyi kelet-európai(amibe szerintük mi is beletartozunk).Ja és nem tűrik az egyenes beszédet,mivel ők nem azok...
2014. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!