Hogyan lehetek önző?

Figyelt kérdés
Elegem van abból hogy akármi bajom van soha nem számíthatok senkire, de én bárkinek segítek aki szól... Rám mindig számíthatott mindenki, de én senkire. Olyan szeretnék lenni mint minden ember: önző f*asz...
2011. nov. 23. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Neeeeee!

Te csak legyél olyan, amilyen vagy. Nyugodtan tudsz majd tükörbe nézni, és aludni is.

Azt viszont sajnos, meg kell tanulnod, hogy senkire nem lehet számítani. Jobb, ha berendezkedsz erre, hogy minden helyzetben meg tudj állni a lábadon.

Ha egyszer mégis találsz olyat, aki hasonló, mint te, akkor örülj, és ugyanúgy ne várj el semmit.

Stimmt?

2011. nov. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem sosem fogok még egy ilyen hülyét találni...
2011. nov. 23. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:

:))))

egészen biztos vagy benne? :)


Várj, míg elmúlik a haragod, - most biztosan mérges, vagy csalódott vagy, esetleg mindkettő - másképp fogod látni.

2011. nov. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ajánlj csereüzletet, és mindenki nyer.
2011. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne is számíts senki segítségére! Legyél önellátó, és légy rá büszke, hogy mások segítségére nem szorulsz. Ugyanakkor legyél nyitott, és ha jön fogadd el a segítséget. Valamint ha olyan probléma áll utadba amit egyedül képtelen vagy megoldani akkor nyugodtan kérj(!) segítséget. Légy őszinte. Mint ahogy írtál ide. Aztán ha valaki tőled kér segítséget töltsön el a boldogságos tudat, hogy valakinek szüksége van rád. Te alapjában véve egy jó ember vagy. Ne akarj pöc. lenni. :)
2011. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zeronibble ***** válasza:
Én azért remélem, hogy a jóság egyszer csak láncreakció-szerűen terjedni kezd... Ekkora növekvő kényszer alatt nem is lenne meseszerű. Jól teszed, hogy beszállsz. Így lehetünk egyre többen, nem pedig elhülyüléssel...
2011. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oké, igazatok van, de az a baj hogy az én környezetembe nagyon ritka az ilyen ember. Én nem magamat fényezem, de ha egy kisgyerek elhagyja a kesztyűjét (megtörtént eset) akkor én az a típus vagyok aki képes utánaszaladni hogy visszaadja neki. Ez egy apróság,de megnézném hogy 10 járókelőből hány tenné meg. Miért nem ilyen mindenki alapból? Mennyivel könnyebb lenne az élet?! Szerintem boldogabb élet lenne a Földön... :/
2011. nov. 24. 06:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Erről eszembe jut amikor bicajozok a városban, aztán látom egy pasi a biciklije csomagjából kiejt egy plüss macit, én meg odatekerek, először utána akartam kiabálni, de ráhagytam, aztán a macival üldözőbe vettem. Szerencsémre nem lakott messze, és ugyan be az udvarra nem mentem utána de a kapu tetejére odatettem a macit, aztán eltekertem. Szóval soha a bánatba nem fognak rájönni, hogy én tettem oda. De ez engem nem is zavar. :)Jótett helyébe jót várj, de ne követeld.
2011. nov. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból tudom hogy jó tett helyébe jót SOHA nem szabad várni. És én nem is követelnék cserébe semmit, csak ez így lenne logikus szerintem ... no mindegy.. :/
2011. nov. 24. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!