Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért engedik meg, hogy egy...

Miért engedik meg, hogy egy közszolgálati tv ilyen kirekesztő műsorokat csináljon?

Figyelt kérdés

A Maradj talponra gondolok. Öregek, betegek eleve nem indulhatnak, és akit netán baleset ér a zuhanás közben, nem kap semmi kártérítést. Az meg külön röhej, hogy nem beszélhet róla, hogy hova zuhant, mert ha kiderül, akkor kártérítést fizettetnek vele.


[link]



2011. nov. 24. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a problémád! Vettek egy játéklicencet, és csinálják, ennyi. Aki elfogadja a szabályokat az indulhat és nyerhet sok pénzt. A biztonságra és a felelősségvállalásra pedig mindenki figyel manapság, mert se haloot játékost, se pert nem akarnak.

Képzelj el egy idős csontritkulásos embert, aki csak ha leesik az ágyáról már eltörhet a combnyaka, amibe gyakran belehalnak. Szerinted ki akar kockáztatni?


Ezzel az erővel a vidámpark is kirekesztő, mert engem nem engedtek be a Kis Vidámparkba, a 3 éves gyermekemet meg a Ciklonra nem engedték fel!

:(

Nem teng kicsit túl benned az "LMP" hormon?

2011. nov. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Egyre jobban megértem azokat, akik lemondanak a tv-ről.Egyre nagyobb baromságokat találni ki az agyhalott nézők szórakoztatására.Szánalmas!Nem normális , aki jelentkezik ilyen műsorokba és az sem, aki nézi.
2011. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es! Jó, tudom, hogy nem ez a legfontosabb probléma, de mutat egy szerintem káros szemléletet. Mert persze, egy fogyatékos ember már sose lesz mondjuk sziklamászó, ezt mindenki megérti, de miért kell onnan is kirekeszteni, ahonnan nem lenne muszáj? Egy szellemi vetélkedőben ne kelljen zuhanni, és akkor nem kell kizárni a fogyatékos és beteg embereket!
2011. nov. 24. 08:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Jézus...
2011. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
minden kalandparkban vidámparkban sőt még gokartpályákon is alá kell irnod h saját felelőségedre mész be és bármilyen sérülés a saját hibád kártérítési követelésed nem lehet és szerintem ez rendben is van igy. azmeg h öregeket csipőprotézisest epilepsziást terhes nőt nem engednek oda szerintem tök normális. épeszű terhes nő vagy csipőprotézises vagy 80éves nagyszülő nem is jelentkezik ilyenbe. kb mintha egy rudugró bajnokságra repett csontal mennél. persze lehet nem lesz semmi bajod de valószínűbb h lesz. és ez nemcsak az ő érdekük de akinek nincs annyi esze h ne menjen el ilyenre azt megvédik önmagátol
2011. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De még mindig nem értem, miért kell egy szellemi vetélkedőben zuhanni.
2011. nov. 24. 09:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy izgalmasabbá, és ahogy a cikk is mondja "rejtélyesebbé" tegyék ezáltal a műsort. Másképp nem néznék ennyien.
2011. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm, hát erre nem gondoltam, mert én már kinőttem a gyerekkorból. De lehet benne valami, mert ma már minden ilyen műsorban is túlteng a bohóckodás.
2011. nov. 24. 10:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a valós gondokra és ne terheld magad és másokat álproblémákkal. Lezuhannak a 123. gagyi "szellemi" vetélkedőben??? Ne mááááááár........
2011. nov. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy magyar nyelvű tv-adót nem nézek (nincsenek a rendszerben - de ha volnának se kattintanék rájuk), így aztán azt sem tudom hogy a műsort eszik-e, vagy isszák, de: nem gondolod-e, kedves Kérdező, hogy túlzásba viszik itt egyesek a "kirekesztés"-mantrát?

Ebben az országban senkit sincs kirekesztve semmiből; más kérdés, ha saját jószántából kíván "kint maradni". Arra már látok példát - nem is egyet.

2011. nov. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!