Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kirekesztő vagyok, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirekesztő vagyok, mert nem járnék olyannal, aki valóságshow-kat néz?

Figyelt kérdés
Nekem fontos, hogy a jövőbeli párom kulturált legyen, és ne érdekeljék az ilyen értéktelen műsorok.
2011. nov. 2. 15:52
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
89%
Jogod van azzal járni, akivel csak akarsz. Ezt senki más nem szabhatja meg, csak te. Ha neked ez fontos, akkor tarts ki mellette. Amúgy meg nem biztos, hogy hülye attól, hogy olyat néz - még kulturált is lehet.
2011. nov. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
neked egy olyan valakivel kéne járni aki nem néz tv-t
2011. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem kéne ennyire felfújni, ha valóság show-t néz, attól még nyugodtan lehet intelligens az illető, én is nézem néha, még akkor is, ha néha csak a fejemet fogom, és én érzem magam kellemetlenül a TV előtt! :D Néha jó időtöltés, ha nincs rákattanva, viszont ha elmentek valahova, és azt tolja folyton hogy haza kell érni a valóvilágra , akkor lehet h már gáz van :)
2011. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LadyLee ***** válasza:
50%

Hát én is nehezen tudom elképzelni, hogy olyasvalakibe essek bele, aki ilyeneket néz.


Persze nem arról van szó, hogy egyedül emiatt dobnám, ha egyébként megvan a szikra köztünk, de nem tudom elképzelni, hogy egyáltalán beinduljon a fantáziám egy olyan pasira, aki ilyet néz.


Szóval szerintem nem vagy kirekesztő. Aztán meg mégis lehet, hogy jön egy nagy szerelem, aminél el fogod nézni ezt az apró kis malőrt.

2011. nov. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 napietus ***** válasza:
57%
nem, csak normális vagy. én se állnék szóba ilyennel.
2011. nov. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Én sem járnék olyan pasival.
2011. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek....
2011. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!