Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kezd az agyamra menni az,...

Kezd az agyamra menni az, hogy "meleg" vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A történet eléggé macerás és hosszú, voltam már lányba szerelmes, de mostanába gyakrabban nézem meg a fiúkat az utcán stb, h mennyire helyes, és voltam is már szerelmes... Elmondtam a legjobb barátomnak, azt hittem így könnyebb lesz, őt nem is zavarja a dolog, de engem zavar... A legbosszantóbb, hogy nem tudom azt csinálni, hogy holnaptól csak a lányok érdekelnek... Belegondoltam abba is mi lesz, ha lesz egy "barátom" jó lenne, ha lenne, de aza sok macera, meg titkolózás ami azzal járna, pedig ha oda kerülök tisztába vagyok azzal, hogy ez engem nem érdekelne csak boldog legyek, de még is... nagyon macerás lenne kivitelezni, ha azt szeretném, hogy legalább a szüleim tudjanak róla... Azt sem tudom mit szólnának ha kiderülne, sztem nem díjaznák... Szóval mit tegyek, hogy könnyebb legyen?

Köszönöm a segítséget!

17F


2011. nov. 25. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Az, hogy meleg vagy, csak szellemi defekt.


Nem is biztos, hogy az vagy. Egyszerűen fojtsd el!


Szedd össze egy papíron, hogy mi a jobb egy nőben, miért jobb nővel.


A férfi papírra csak azt írd:

Ez nagy szőrös, büdös, kövér férfi a se..embe rakja.


Csak negatív gondolatokat köss a férfiakhoz, és még csírájában fojtsd el, mert szerintem még nem vagy kórházi eset :D

2011. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak dolgok amiket nem lehet elfojtani mert később több negatív hatása is lehet. Bár én sosem éreztem vonzalmat a saját nemem iránt, de azt tanácsolom hogy mielőtt elkönyvelnéd magadat melegnek, először találj valakit aki tetszik. Így kapcsolat híján nehéz elképzelni hogy mennyi gond vagy öröm érhet bárkivel is.
2011. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 /Anita_'94/ ***** válasza:
23%

Ha meleg vagy, vegyél be lázcsillapítót. Ha meg b uzi vagy, akkor izéé... ne legyél b uzi :D

De tényleg, ne legyél már az! Tele van velük a város. Egy lánynak tök sz*r ezt látni, hogy alig van normális pasi, mert sokan divatból b uzulnak, vagy annyi önbizalmuk sincs, hogy megszólítsanak egy lányt. Ezért, jobb híján inkább egy ratyi szőrös seggét választják...

2011. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Figylej kisfiam...

Ne hallgass ezekre az elfojtós hülyeségekre, meg a találj egy lányt és jobb lesz. Ha meleg vagy, nem lesz jobb. Bár ha tetszenek a lányok is, akkor inkább biszex vagy, mint meleg.


Ne foglalkozz mások véleményével. És ez nem csak erre vonatkozik. Úgy akarod leélni az életedet, hogy állandóan azon szorongasz, hogy ki-mit gondol rólad? Fogadd el magad, és próbáld meg kihozni magadból a legtöbbet...a többi meg majd alakul. Nem kell mások hülyeségére ugrálni...

2011. nov. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mustafa33 ***** válasza:
A puding próbája az evés. (most a pudingon ne röhögjetek)
2011. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Ismerkedj más meleg srácokkal. Könnyebb elfogadnod magad, ha hozzád hasonló emberek között is forogsz.

Igaz én nem nemi beállítottság miatt, de tapasztalatból írom.

2011. nov. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%
dugj pasival szórakozd ki magad aztan keress 1 nőt
2011. nov. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Mindegy, hány nőt d.ugsz meg, ha előtte lesz.ptál egy bránert, b.zi maradsz. :D
2011. dec. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!