Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen olyan jól fizető...

Milyen olyan jól fizető állások vannak, amikhez inkább humán beállítottság szükséges, mint sem reál?

Figyelt kérdés
2011. nov. 26. 15:36
 1/9 A kérdező kommentje:
vagy ha nem humán beállítottság,akkor humán végzettség.
2011. nov. 26. 15:41
 2/9 anonim ***** válasza:
(szinkron)tolmács, fordító, nagykövet :D, politikus, jogász, színész, énekes (utóbbi kettő akkor fizet jól ha előbb elkurvulsz a médiának), riporter, egyes helyeken az újságíró, író (ha sikerül felkapatni magad - bár ehhez elég ha eladod magad az ulpiusház kiadóhoz, ott még a kutyaszart is kiadják könyv formájában), kapcsolattartó (külföldi cégekkel angol/német nyelven kívül minden nagyon jól fizet), stb. Elég sok van.
2011. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Politikus! Csak ehhez kell némi morális deviancia, különben eltűnsz a süllyesztőben.
2011. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy mi legyek:S nagyon buta vagyok,a reáltárgyak csak nagyon sok energiabefektetéssel mennek,viszont tanulni "holtig" tanulok,ha kell,szeretem a nyelveket,olvasni meg ilyesmik,de az a baj,hogy ezekkel sokkal nehezebb is egy jól fizető(bb) állást kifogni. :S
2011. nov. 26. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Megtanulsz tisztességesen 2-3 nyelvet, remek állást kapsz tolmácsként. A szláv nyelvek egyébként nagyon keresettek most pl.
2011. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

és egy tolmács hogy keres?:D


mármint most tudom,egy kicsit pénzhajhásznak tűnök,de hát mikor alapozzam meg a jövőm ha nem most?:/

2011. nov. 26. 20:11
 7/9 anonim ***** válasza:
A tolmács elég jól keres, főleg az EU-s és a szak-. De az is jó, ha megtanulsz svédül/norvégul/finnül, kimész a megfelelő országba, elvállalsz egy akármilyen ottani állást, ami épp jön, és már élhetsz is, mint hal a vízben.
2011. nov. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne.Kérdező,jutottàl valamire?:-)
2012. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha van kézügyességed: MOZGÓKÉP-ÉS ANIMÁCIÓKÉSZÍTŐ rajzi vagy festmény animációt készít.

Kollázs technikát alkalmaz, filmet készít. Homok animációt készít. Storyboardot jelenít meg képben, szövegben és hangmegjelöléssel.

Ha tényleg ügyes vagy elég jól kereshetsz vele.

2013. júl. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!