Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elengedhetem a 15 éves lányoma...

Elengedhetem a 15 éves lányomat a Barba Negra Music Clubba? Mennyire biztonságos hely?

Figyelt kérdés
Dec. 10-én lesz a Kiscsillag lemezbemutató koncert. A hely neve nem túl bizalomgerjesztő és nem tudom, hogy mit gondoljak.
2011. nov. 27. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tuti elkisérném, ha meg nem tetszik neki, akkor nem megy.
2011. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én nem engedném felnőtt kíséret nélkül

elvégre még jócskán kiskorú

2011. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Igen, elengedheted, nyugodtan, én is ott leszek.


Pedomaci

2011. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Én azt javaslom,hogy ne te magad kísérd el,hanem egy olyan 25-28 éves lánnyal kísértesd el,akit még annyira nem néznek ki abból a társaságból(az életkora miatt legalábbis nem), viszont már van annyira bölcs,hogy nem hagyja sem magát,sem a lányodat durva dolgokba cseppenni(drogozás,és hasonlók).Egy 30-32 éves lányra gondoltam,olyanra,akinek van munkája,és tud magán annyira uralkodni,hogy nem kockáztat be mondjuk egy füvezést,vagy egy gombázást(vagy bármi hasonlót), mert másnap,vagy legalábbis hétfőn meg kell jelennie valahol,és ott munkára alkalmas állapotban kell lennie,vagy máskülönben koly következményei lesznek(fegyelmi,kirúgás)
2011. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
előző voltam,a hozzászólásom legvégén a koly az komoly akart lenni...ja és még annyit,hogy ez lehet te barátnőd,de lehet nővére is,ha van,de lehet az ő barátnője is,de mindenképp idősebb legyen,és megbízható...és ne legyen naív,ne akkor járjon életében először dizsiben...tehát tudnia kell,hogy mi zajlik ott,ne most lépjen le a falvédőről...és ne itassa a lányodat,illetve ne bíztassa ivásra,és lássa,hogy mikor kell áttérnie üdítőre,vagy épp hazamenni...
2011. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Kikkel megy? Mert gondolom nem egyedül, normális társasággal meg miért ne?


(Egyébként pocsék az ízlése...)

2011. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hello! Nekem is ilyen problemam van, de a fiammal... nem szeretnek ort allitani melle ,de nem szeretnem hogy fuvezzen,drogozzon,stb... 15 eves ,egy barattal menne (16 eves). Szerintetek elengedjem? Egyatalan beengedik?
2014. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!