Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez milyen szerkezet? Hogyan...

Ez milyen szerkezet? Hogyan használjuk? És miért így van összerakva? És milyen példák vannak még rá?

Figyelt kérdés
Because of his being injured, his being late...stb
2011. nov. 30. 01:21
 1/3 anonim ***** válasza:
drága,nem jók az ilyen sefüle-sefarka kérdések,ezek senkit nem szórakoztatnak,ennél jobbat is írhatnál máskor
2011. nov. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
he is being injured, itt rosszul van rövidítve mert a his nem egyenlő a he's el!!! amúgy egy szenvedő alak. üdv 19F
2011. nov. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de nézz utána neten, én most néztem meg hogy már feltették ezt a kérdést angol fórumban is és ott azt írták hogy ez egy hibás szerkezet, valószínűleg he is -re gondolnak ahogy én is írtam, csak valaki azt hitte hogy vicces szlenges a his... hát nem az :D utolsó voltam
2011. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!