Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is úgy látjátok, hogy akik...

Ti is úgy látjátok, hogy akik facebook üzenőfalon látványosan elvannak egymással, azok a valóságban nincsenek is olyan közei jó viszonyban?

Figyelt kérdés

Ha magamból indulok ki, neten is inkább privát szeretek kommunikálni a közeli barátaimmal, és akik nekem írogatnak az üzenőfalamra, azokkal általában nem is beszélek más módon. (Néha egyébként sem értem, hogy miért nem üzenetben írják, amit akarnak..)

Ugyanígy egy barátnőmtől kérdeztem, hogy mi van az xy-nal, mondta, hogy ezer éve nem beszéltek, biztos jól van. Ugyanakkor egymás kiírásaira rendszeresen reagálnak. Ezek szerint tovább meg nem "fajul" a kapcsolattartás.


Ez mennyire általános jelenség?


2011. nov. 30. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
tipikus "leszarom dolog". azt csinálnak amit akarnak
2011. nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én pont az ellenkezőjét látom. Ha kiírok valamit facebookra, akkor nagy többségben olyanok reagálnak rá, akikkel szinte napi kapcsolatban vagyok. Másoknál is ezt látom, akik jó barátok, azok előszeretettel kommentelnek egymás képeihez, stb.

Mondjuk az én ismerőseim között nincs ilyen "látványosan elvannak egymással"-téma, két lökött liba van csak, akik távoli rokonaim és néha szétspammelik az üzenőfalat, de ez még tolerálható :)

2011. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!