Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én vagyok a legjobb tanuló az...

Én vagyok a legjobb tanuló az osztályban! Az ofőm nem mer megdicsérni az osztály előtt, mert kicikiznek. A legrosszabbul az esik, hogy sokan le strébereznek! Szerintetek mit tegyek? Légyszi adjatok tanácsot, hogy mit tegyek! 14 éves lány

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy büszke magadra, mert te vagy az osztályod legokosabbja. Ha meg kicsúfolnak vagy valami, akkor ne érdekeljen. Kitartás!
2011. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha 14 éves vagy, akkor úgy saccolom, hogy nyolcadikos... szóval már csak fél év, és úgyis másik suliba mész. Ilyen jó tanulóként ráadásul valami jónevű gimnáziumba. Ott már nem fogsz kilógni a sorból azzal, hogy jól tanulsz.
2011. dec. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Légy Büszke magadra, én is jó tanuló szeretnék lenni, de lusta vagyok így nagyon nehezen veszem rá magam a tanulásra... Nekem is van egy osztálytársam akit sokan cikiznek mert hogy okostojás, stb... De én mindig azt mondom neki hogy, inkább legyen büszke rá hogy ilyen okos, mert én mindent megtennék érte hogy egy okos, szép lány legyek :)) persze az okosság nem függ attól hogy valaki tudja-e hogy, Magyarország a Kárpát medencébe van, hanem az értelemről, de nagyon jó hogy tanulsz, mert sokra fogod vinni :)) 14L
2011. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen,legy büszke magadra,a többiek meg ne erdekeljenek,nagyon irigyek rad,ezert cikiznek.Hidd el ha elkerülsz masik iskolaba,sokan el is felejtenek,es mindeg az jarjon a fejedben,hogy a te eletedert te vagy a felelös,soha semmit ne csinalj masok miatt.
2011. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Bár engem sem dicsértek volna, mert mindig csak olaj volt a tűzre...

Én próbáltam csendes lenni, nem jelentkeztem, nem mutattam meg senkinek a dolgozataimat... Olyan extrém dolgot, hogy direkt rossz dolgozatot írni/rosszul felelni sosem csináltam, mert jogi egyetemre akartam menni, tudtam, hogy kellenek a jó jegyek.

Cikiztek engem is, sajnos változtatni ezen nem tudtam, de rengeteg barátom volt iskolán kívül, meg azért az osztályban sem volt mindenki gonosz, szóval összességében nem érdekeltek. :)

Szerintem te is találd meg a barátaidat, és ne foglalkozz a többiekkel. (Persze dicsekedni sem kell!)

2011. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a bátorítást!!!! Remélem a másik sulimba nem lesz ilyen!!!
2011. dec. 3. 12:05
 7/14 anonim válasza:
én hetedikes vagyok és nálunk is ez van.kitűnő tanuló vagyok és ez bántja őket vagy nem tudom mi de én nem nagyon foglalkozok velük mert vannak köztük jó fejek is.:)nekem a szüleim mindig azt mondják csak a tanulással és magammal törődjek.én úgy is teszek.a többiek csak azért cikiznek mert irigyek rád!!ne foglalkozz velük.én is azt teszem:)
2011. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a legjobb tanuló, akkor valószínűleg egy erősebb gimnáziumba mész, és ott egyfelől nem cikiznek, másfelől, meg lesz még ott pár jó tanuló, így nem(csak) téged dicsérnek majd.
2011. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mi történt azóta? :)
2012. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
háát még mindig ugyan ez a helyzet...
2012. jan. 21. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!