Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha tetszik nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik nekem az osztály egyik legjobb pasija, de én meg kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Most elsős gimnazista vagyok,és nagyon tetszik az egyik fiú az osztályba.Sose beszélgettünk,mert nem merek odamenni hozzá,meg az is a baj hogy kövér vagyok,nem is kicsit.(171cm/90kg),de a bnőmim,meg az uncsim csak 75-80nak nézett.

NAgyon helyes,és az osztály legjobb pasija.Mit tegyek?


2010. szept. 17. 16:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
fogyjál le
2010. szept. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
32%
fogyjál le..a dagadtakat nem szeretik a pasik..15/L
2010. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még pár évig osztálytársa lesztek...szóval lesz rá időd őt megismerni miután lefogytál...menj biciklizni az egyik legjobb fogyási módszer, meg úszni, meg sportolj
2010. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:

persze konnyu azt monddani..

gondolj arra hogy a belso szepseg is szamit:P

2010. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess vele! Abból semmi rosz nem származhat... És attól, hogy valaki kövér, vagy annak érzi magát még nem biztos hogy más is annak látja! ÉS sok pasinak bejönnek a teltebb/kövérebb lányok...
2010. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Kedves 4. válaszoló....


Ez a 15-18 éves korosztály...főleg a suliban ha belegondolsz ott nem a belsőt nézik egyből hanem a külsőt és náluk elég ciki úgymond "selejtesebbekkel" járni vagy haverkodni....sajnos ez a korosztály még ilyen

2010. szept. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
17:06-os vok bocsi a 3. nak akartam írni.
2010. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
2.-vagyok..a belső szépség is fontos de a dagikat NEM bírják a pasik..szal tárgytalan
2010. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
Nem érdemes osztálytársal kikezdeni mert nem lesz hosszutávú a kapcsolat, mert hamar megunjátok egymást hogy minden nap együtt vagytok..
2010. szept. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Belső szépségről beszéltek, holott a kérdező le se xarja a belső szépséget, ugyanis csak a fiú külsejébe szeretett bele, nem a tulajdonságaiba, ugyanis még nem is beszélgettek...


Szóval azt tanácsolom, hogy amíg ki nem növöd ezeket az állati ösztönöket (vagyis hogy külső alapján válassz barátot) addig inkább foglalkozz a sulival...

2010. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!