Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit szoktatok mondani a...

Ti mit szoktatok mondani a telefonban a saját terméküket agresszívan rátok tukmáló telefonos férfinak/nőnek, hogy végre lekopjon?

Figyelt kérdés
Szinte naponta kapok ilyen hívásokat, hol tv csomagot, hol újságot, de volt már, hogy alsógatyát akart nekem eladni, ráadásul némelyik olyan feltétellel, hogy elég egy határozott "igen" a telefonban és máris megköttetett a szerződés. A lemondás pedig macerásabb. Ti hogy jártatok ezekkel?
2011. dec. 2. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Közlöm azonnal vele,hogy nem érdekel az ajánlata,és leteszem a telefont.
2011. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, nem érdekel, viszhall- és már rakom is le, nem várom meg, hogy válaszoljon. Ha jó mély férfihangom lenne, akkor pedig szivesen kipróbálnám a Showder Klubban hallott módszert

-Jó napot kívánok, XY terméket szeretném ajánlani...

-MEGDÖGLESZ!

-ööö... a kollégám majd visszahívja önt..

-Ő IS MEGDÖGLIK!!

:DD

2011. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha van türelmem, az első lehetőségnél közlöm, hogy nem érdekel. Ha nincs, leteszem a kagylót.
2011. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nagyon jók! :)

Sajnos én legtöbbször nem tudok ilyen lenni egy kedves női hanggal, ezért kénytelen vagyok 25-ször is elismételni, hogy "köszönöm, nincs rá szükségem". Aztán megunja.

2011. dec. 2. 19:03
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
van egy piros gomb a telefonon, nyomd meg ! ;)
2011. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is probléma ez. Különösen azért, mert rákényszerít, hogy bunkó legyek. Ugyanis a szövegelő nem ad semmiféle lehetőséget arra, hogy kulturáltan reagáljak, és már az elején elmondjam, hogy nem kell. Megállás nélkül lehadar egy hosszú szöveget, produkálja magát percekig, ez után nekem kellemetlen, hogy nem rendelek semmit, illetve nem megyek el a bemutatóra. Már ebben is van egy lelki kényszer, mert persze, mondhatom 3 perc után is, hogy nem kell, csak már valahogy kínos. Ha meg megszakítom, akkor azért vagyok bunkó, hogy miért vágok a szavába. Én általában ezt szoktam csinálni, beleszólok a hadarásába, hogy nem érdekel. Van aki még ez után is visszakérdez, na ekkor szoktam lenyomni.
2011. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Még egy ilyen hívás, és megb@szom anyádat a ravatalon!

Tuti, hogy nem hív többet!

2011. dec. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a legjobb, ha szóhoz sem engeded jutni. Az emberbe beleverték, hogy ugyebár udvarias...végighallgatja, hogy mit akar a másik, miért hívta stb. Csakhogy ez ilyen fajta ügynököknél nem működik.


Ha ezt teszi az ember, akkor mire észbe kaphatna és szóhoz juthana, már leöntik annyi agresszióval (külön tanítják nekik, hogy rohanják le az embert!), hogy cirka cselekvéstéptelenné merevedik tőle. Úgy "elviszi" az embert, hogy a végén azt veszi észre, hogy annak mondott igent és arra, amire nem akart és akinek nem akart.


Na ezt nem szabad megvárni. Ezért aztán én AZONNAL és SZÓ NÉLKÜL leteszem a telefont, amint elkezdi a hadaró szöveget. Illetve: múlt idő, mert a számaim titkosak, úgyhogy nem hívhat senki. Az itteni mobilszolgáltatótól próbálkozott a múltkor egy idió.ta, akit azonnal megkérdeztem, hogy honnan tudja a titkos számot? és letettem. Többet nem hívott.


Úgyhogy a kérdésedre a válaszom: semmit. Szóhoz sem engedem jutni, az a legjobb. :)

2011. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Engem sajnos nem érdekel, de nagyon szívesen megadom néhány kedves ismerősöm telefonszámát :P
2011. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Mikor már azon a héten az ötödik ilyen jellegű telefont kapom, azt szoktam mondani, hogy takarodjon a vonalamból, mert leöntöm egy bili tartalmával.
2011. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!