Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van még valaki rajtam kivul,...

Van még valaki rajtam kivul, aki utalja a hangjat telefonban?

Figyelt kérdés
Eddig sosem foglalkoztatott a dolog, de ma reggel kerestek . Felveszem, erre a no: " jo reggelt, tudnad adni anyukadat? " Mikor kozoltem, hogy az az anyuka valoszinuleg én leszek, annyit mondott: " jaa, csak olyan fiatal hangja van a telefonban".. A beszélgetés utan kuldtem magamnak a vezetékesrol a mobilomra hanguzenetet, és majd leultem , annyira szornyunek talaltam a sajat hangom, tényleg olyan magas, szornyen intonalok, mondhatni affektalok..Borzaszto a hangom telefonon, holott a valosagban elég elviselheto ( szerintem) . Van kozuletek valaki, aki szintén utalja a hangjat telefonon? Ezt lehet " fejleszteni, alakitani?
2011. jún. 16. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ember mélyebbnek hallja a saját hangját, mint amilyen valójában. A másik meg az, hogy telefonálás közben, amikor nem tudjuk, ki van a vonal végén, vagy bármilyen más helyzetben az emberekkel azért jobb esetben kedvesen beszélünk. Ez a kedves "él" szintén feljebb viszi a hang tónusát. Én ritkán hallottam a hangomat telefonon keresztül pl, de nekem sem tetszett :)
2011. jún. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is utálom, nem csak telefonban, de akármilyen videó/hangfelvételen is. Idebent totál mást hallani.
2011. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én már számtalanszor hallottam a hangomat videofelvételen. hát valami gyalázat. mint egy affektálós hisztis pitsa. és emiatt sokan azt hiszik rólam, h az is vagyok, pedig sem az öltözködésem, sem a viselkedésem nem ad rá okot.


ha nagyon odafigyelek, akkor talán megy egy kicsit konszolidáltabban is. de kinek van arra energiája, h folyton kontrollálja magát? talán egy idő után a felvett stílus a sajátunkká válik, de nincs rá garancia.

ez van, ezzel áldott meg a természet.

2011. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!