Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy régi nagyon jó barátom, aki az utóbbi időben nagyon megváltozott.. Gyerekkorunk ota ismerjük egymást, mindig is jó barátom volt.. De mostanában érdekes dolgokról beszél nekem..merem mondani hogy ráizgult az anyjára. Azt mondta hogy egyszer "véletlenül" megleste miközben fürdött.. És azóta mindig ő jár a fejében. Abban igaza van hogy szemrevaló anyja van, de mégis csak az anyja.. Mindig felhozza ezt a témát, szoktam neki mondani hogy felejtse el, vagy szerezzen magának barátnőt.. De mindig újra kezdi.. Már nem is szeretek vele beszélni, amikor tehetem kerülöm a társaságát.. de valahol sajálom is, mert régebben nem ilyen volt, és tényleg nagyon jóban voltunk.. mit tegyek vele? rázzam le?


2011. dec. 2. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha igazán jó barátod, akkor segíts neki, szerintem látnia kéne egy orvosnak... Nem normális amilyen érzései vannak... Elévégre neki max a barátnőjére lehetne izgulnia, de hogy az anyjára... Na ez... fura.. 14L
2011. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!