Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ő 17/F, én 14/L. Barátkozhatok...

Ő 17/F, én 14/L. Barátkozhatok vele?

Figyelt kérdés
nem fog hülyének nézni?mert hát fiú.és ha megvár és nyitva hagyja nekem az ajtót az utal arra h ő rendes?v nincs esély,?barátkozni.
2011. nov. 18. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt csak illemből csinálja. Én is magam elé engedem a nőket stb.
2011. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ezt leszámítva?vajon nem nézne hülyének?meg ezt honnan tudhatom meg valami konkrétabbat??nem akarok ciki helyzetben lenni.de nem tehetek róla ha szimpi.:S
2011. nov. 18. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze! hogy nézhesd a jó kis seggüket!
2011. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mivan??
2011. nov. 18. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy barátkozhatsz vele. De előtte ki kell derítened, hogy ő is akarja-e, vagy pusztán udvarias. Az a jó, ha úgy teszed, hogy esetleg kihátrálhasson a dologból, akkor nem lesz egyikőtöknek sem kínos.

Ha ilyeneket tesz, nem fog hülyének nézni. Ilyen a természete. A legegyszerűbb dolog a kiderítésére, ha teszel néhány gesztust. Például rámosolyogsz, ha előre enged. Vagy belépsz és megvárod, de nem feltűnően, hogy legyen lehetősége elmenni melletted. Néhány eset után látni fogod, mi a helyzet.

2011. nov. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
volt hogy nevettem rajta mert olyan pofikat vágott és olyan vicceseket mondott neki a tanár is.de megbántam hogy kinevettem.én se örülnék ha ő tenné ezt velem.csak attól félek hogy ez lesz.bocsánatot kérhetek tőle?amúgy különórára járunk egy helyre.olyan sok lehetőségem nincs beszélni vele.azt se tudom hogy foghatnék hozzá.és mások előtt nem merek beszélni vele,inkább akkor ha kettesben vagyunk(ami nem fordul elő,csak majdnem)
2011. nov. 19. 12:36
 7/7 A kérdező kommentje:
hogy kell értenem h ,,ilyen a természete"?és miből veszem észre?bocsi,de nem világos.:S
2011. nov. 19. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!