Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aukciós oldalon nagyon olcsón...

Aukciós oldalon nagyon olcsón sikerült leütnöm egy terméket, de úgy tűnik az eladó nem akarja annyiért odaadni. Meddig szokás várni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Bolti ár 20%-a lett a vételára az új terméknek. Először még írt 2 emailt, hogy ez az időpont nem jó, de hiába írtam, hogy nekem bárhol, bármikor jó, semmi. Pedig aktív, látom. Telefont sem vette fel már, pedig próbáltam többször. 1hét telt el. szerintetek?
2011. dec. 4. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a pénzt még nem utaltad vagy küldted át akkor légy türelmes. Tudtommal az eladás/ átvétel menetének 8 munkanapon belül meg kellene történnie. Mivel hétvége van lehet hogy ezért nem reagál a dolgokra meg a hívásaidra sem, ma inkább hagyd majd holnap hívd fel újra.
2011. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!