Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez hülye szokás? Amikor...

Ez hülye szokás? Amikor beszélgetek valakivel és nincs hozáfűzni valóm, akkor felhúzott szemöldökkel és összehúzott szájjal bólogatok úgy hogy közben a földet nézem

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 15:33
 1/3 Maric Őrangyal válasza:
Hát talán akivel beszélsz azt hiszi, hogy nem is figyeled mit mondd, és teljesen másban vagy elmerülve. Amúgy én is néha ezt szoktam, de nekem általában van is hozzáfűzni valóm. Jó lenne azért ha leszoknál róla.
2011. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyanebben a helyzetben én a beszélgetőpartnerem fejére ülök ésa homlokát nyalogatom. Szóval abszolút rendben vagy, hidd el nekem...
2011. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nincs mondanivalod, akkor legalabb nez a szemebe, hisz egyutt tarsalogtok, nem? Nem kell osszehuzni semit, nem kell bologatni, csak meghallgatod, es ha var valaszt, megmondod hogy nem vagy jartas ebben a temaban.
2011. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!