Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Annyira hiányzik. Mit tehetnék...

Annyira hiányzik. Mit tehetnék, hogy újra jóban legyünk?

Figyelt kérdés

Egy olyan barátnőmről van szó, akivel szó szerint együtt nőttünk fel, minden évben együtt járunk nyaralni, együtt szilveszterezünk, mindent együtt csinálunk. Csak az a bökkenő, hogy az ország másik végében lakik. Nekem 3 éve lett egy párom, akivel azóta is együtt vagyunk, viszont ez idő alatt elhanyagoltam ezt a másik fontos személyt (sajnos).

Most érzem, hogy már nem úgy áll hozzám, nem úgy beszélgetünk telefonon, vagy interneten mint régen.

Tudom, hogy ez az egész elhidegülés az én hibám, de tenni akarok ellene, újra azt akarom, hogy annyira jóban legyünk mint régen. Nekem ő nagyon fontos, szeretném, ha a jövendőbeli babánknak a keresztanyja lenne, többször látogatna hozzánk, mi is többször mennénk.

De valamiért úgy érzem valami elpattant, egy olyan dolog amit már nem lehet befoltozni...

Mellesleg születésnapja is mostanában lesz, talán valami bocsánatkérés félét (versbe foglalva) adhatnék neki. A gond az az, hogy nem túl érzelgős típus, így nem tudom mivel fejezhetném ki, hogy mennyire sajnálom.


Segítsetek kérlek, nagyon hiányzik.


2011. dec. 6. 15:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
És most hogy állnak a dolgaitok?:)
2012. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!