Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Újra tudok regisztrálni a...

Újra tudok regisztrálni a Vaterára?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsony előtt a TeszVesz-en, szabálysértést követtem el (elvileg) mert egyik aukciómon üzenetben beajánlottak dupla összeget a termékért. Az aukció végülis úgy zárult le, ahogy kell, aki leütötte az fizetett és vitte. Felhasználónevem inaktiválták, ergo semmit nem tudok csinálni a TeszVeszen. Vaterán szintén 2 éve tevékenykedem, szintén csak pozitív visszajelzésekkel, 3 napja lettem teljes jogú felhasználó, miután befizettem az összeget hogy tudjak eladni is. Tegnap kaptam egy e-mailt a Vaterától hogy inaktív lett a felhasználónevem egy korábbi TeszVesz szabálysértés miatt. Elküldtem őket a k.rva anyukba szó szerint, hogy 1 év után eszükbe jut hogy "bűnt követtem el" (amit végülis nem is én tettem hanem a másik felhasználó) és miután befizettem hogy eladó lehessek, kitiltanak onnan is? Menjenek a francba...

Most karácsony előtt viszont már egy csomó mindent kinéztem ott, és ha másik felhasználónéven regisztrálok a rendes nevemmel, e-mail címmel és lakcímemmel az lehetséges? Vagy más megoldást találjak?


2011. dec. 7. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A teszvesznek és a vaterának azonos az üzemeltetője. Csak

úgy tudsz újra regisztrálni ha más a telefonszámod email cimed. Van több árverési oldal. szerintem ott próbálkozz de egyik sem akkora mint a fennt emlitettek

2011. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha vásárolni akarsz, akkor a legegyszerűbb más regisztrációjával megvenni.

Amúgy szerintem tök logikus, amit a vatera csinált, úgy fogták fel, hogy eladóként szabálysértést követtél el, de attól még hadd vásárolj, de amikor eladni akartál, azt már nem engedték.

Mondjuk nem értem, miért kellett ilyen stílusban írnod nekik, talán ha kulturáltan fogalmazol, akkor meg lehetett volna oldani, hogy visszaaktiváljanak.

2011. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én kulturált ember vagyok, az esetek 98%-ban halál kedvesen tudom türtöztetni magam, de amikor az én pénzemmel szórakoznak ahhoz nem tudok mosolyogva hozzá állni. Szerintem ezt a mai világban meg lehet érteni, és nem lennék felháborodva, ha tavaly decemberben inaktiválnak mindkét oldalról, de TeszVeszről rögtön inaktiváltak a Vateráról meg 1 év után? És amikor bármiért fizetni kellett akkor senkinek nem tűnt fel hogy ez "törvénysértő felhasználó"? Engem ez háborított fel, nem az hogy ki lettem tiltva, hanem az hogy miért ennyi idő elteltével és egy jó pár befizetés után.
2011. dec. 7. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Óh velem is packáztak már...Meg is untam őket, most már csak a többi oldalon (jófogás, zsibvásár, apród, expressz) adok-veszek...

Ha mindenáron onnan kell valami, akkor másik tel.szám és másik e-mail címmel, ha eladni is akarsz, akkor másik számlaszámmal simán regelhetsz újat.


Amúgy régen még mindent szabad volt ott is. Emlékszem három évvel ezelőtt simán csereberéltem a teszveszen, meg már a kérdéssel hozzájutottam az eladó e-mail címéhez és így jobban tudtunk egyezkedni. Könnyebb, gyorsabb, egyszerűbb volt minden.

De ők nagyon nagyot akarnak kaszálni és olyan szabályokat vezettek be, amik szerintem már abszolút vevő és eladó ellenesek. Csak az a lényeg, hogy az üzemeltető minél többet kereshessen.

Szomorú, de szerencsére a többi ingyenes oldal egyre felkapottabb lesz...

2011. dec. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azzal a bankszámlaszámmal már nem tudsz beregisztrálni se a vaterára, se a teszveszre. Sőt mi több, ha már két adat alapján beazonosítható vagy (pl az új bszlához tartozó név és a lakcím azonos a régivel) akkor szintén figyelmeztetés nélkül törölhetnek. Azért szigorították meg mert nagyon sok lett a csaló meg aki magára licitál.
2011. dec. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vatera=pénzéhes szélhámos zsidók
2012. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is utálom már őket. Volt 3 fiókom, 2-t töröltettem velük, és kiküldtek 1 éves számlát hogy fizessem be, de számla értesítőt meg már megnézni sem lehetett mivel törölt fiók. És b*sszák meg magukat!
2012. jan. 6. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
igeeeen!!!! az igazságtalan szájbaba..ott .urva annnnnyukat !!!!!!!!
2012. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!