Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki a McDonaldsban...

Ha valaki a McDonaldsban dolgozik, akkor azt miért teszi közzé a Facebookon?

Figyelt kérdés

Nincs baj azzal, hogy ha valaki ilyen helyen dolgozik, de miért kell ezt Facebokra a munkahelyhez kitenni? Én az ő helyükben biztos nem tenném ki, mert szerintem nem tul nagy büszkeség.

Rengeteg ismerősömnek van kint pl: mcdonalds, KFC, Burger king stb. miért csinálják?


2011. dec. 9. 16:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Miért ne tehetnék ki? Arra valók ezek az oldalak, hogy bármit megoszthassanak másokkal. Ha meg akarják osztani, megosztják. A következményeket pedig viselik.
2011. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nyugodtan kitehetik, engem nem zavar, csak belegondoltam abba, hogy ha én a helyükben lennék, tutira nem dicsekednék ezzel... szerintem annyira "gáz".
2011. dec. 9. 16:56
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Ott is kell valakinek dolgozni. Sőt! Még kőműves mellé is kell a gyakornok. És? Akkor ez most szégyen? Ugyanolyan teljes jogú állampolgár, mint akik egész nap az irodában meresztik a seggüket. Az adatlapjukra meg azt írnak ki, amit akarnak. Nem lehet mindenkinek menő munkahelye.
2011. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
A munka nem szégyen. Ha megkérdezik valahol, akkor sem himihumizol, hanem megmondod. Ha van egyéniséged, akkor tök mindegy, hogyha sz*rt is lapátolsz, azt is ki mered írni - mert nem számít. Az is munka.
2011. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Ez a baj ezzel az országgal, hogy mindenki lenézi a másikat! Bezzeg zabálni jó bemenni a mekibe, jó hogy van ott valaki aki odaadja a kaját. Gondolom az is jólesik, hogy nem áll hegyekben a szemét az utcán, meg van aki összesöpörje a szemetet! Amíg nem változik ez a mentalitás, hogy ciki szemetesnek, utcaseprőnek, mekiben dolgozónak lenni, addig egy jottányit nem fogunk előre haladni...
2011. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
12%
én egyetértek veled kérdező.
2011. dec. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Olvasd el az első mondatomat. "Nincs baj azzal, hogy ha valaki ilyen helyen dolgozik"


Nekem nem azzal van bajom, hogy vki itt és ott dolgozik, csak nem értem, miért kell ezt közzétenni. nekem sincs menő munkahelyem, épp ezért nem is teszem ki.

2011. dec. 9. 17:03
 8/23 A kérdező kommentje:

"Bezzeg zabálni jó bemenni a mekibe, jó hogy van ott valaki aki odaadja a kaját"


Én aztán nem szoktam a mekibe járni, ezt elhiheted.

Sőt, semmilyen gyorsétterembe, sajnálom rá a pénzt, szerintem nagyon drágák.

2011. dec. 9. 17:05
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
En sem jarok gyorsetterembe, de a vilagon semmi rosszat nem latok abban, hogy valaki ott dolgozik. A vilagban mindenki munkajara szukseg van. Utcaseprore meg WC pucolora is. A munkan nincs semmi szegyelni valo! Mindenki munkaja addig tunik egyszerunek es konnyunek, amig nem kell neked csinalnod...
2011. dec. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél már primitiv légyszives.

a munka szted szégyen???

a szégyen az ha vki az utcan kéreget,de nem az ha dolgozik.

én is dolgoztam mekiben,ne tudd meg milyen jó volt egy csapatban dolgozni.örömmel mentem be.

jó h van időd ezzel foglalkozni.

örüljön inkabb az ember ha kap ma munkahelyet itthon.

2011. dec. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!