Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zaklat egy roma Facebookon....

Zaklat egy roma Facebookon. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elsőre szeretném leszögezni HOGY teljesen normális képeim vannak fent Facebookon, kicsi a mellem szóval nincs kitéve, meg a seggem se, hasam se, csak az arcomról vannak képek és olyanok amiken barátnőimmel vagyok (egész alakos) és kivágtam magamat és azt tettem fel.

Hát nemrég bejelölt egy roma srác a városból és visszajelöltem mert telefonon voltam, és láttam hogy sok a közös ismerősünk, gondoltam tényleg ismerhetem... nem tudtam h nem magyar. Írt minden képemhez aztán üzenetekkel kezdett el bombázni ("csini vagy", "szia", "nagyon szépek a fotóid"), amikre nem írtam vissza.

Tegnap ideges lett és írt olyat, hogy "miért nem válaszolsz nekem? he? mért??? te büdös k__rva" én meg megijedtem és letiltottam... Kb fél óra múlva egy barátja írt üzenetet hogy azonnal oldjam fel vagy nem járok jól... ekkormár sírtam:S úgyhogy gyorsan visszaoldottam és kiírtam állapotomnak telóról hogy elromlott a gépem és nem tudok facebookozni! De mivel csomó közös ismerősünk volt ezért tuti tudja hova járok suliba meg ilyenek! Nagyon félek :((( Mit csináljak???

16/L


2011. nov. 12. 20:07
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
92%
uhh rossz a helyzeted, lehet hogy a barátaidat is csak úgy bejelelölte, ahogy téged is, úgyhogy nem is ismer, én letiltanám megint
2011. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Apádat kérdezd.
2011. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
ne járkálj egyedül
2011. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
rendőrség...és jelentsd fel
2011. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
Ne ismeretlenektől kérj segítséget hanem valaki felnőttől akiben megbízol. Pl tényleg avasd be apukádat.
2011. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

1: de egy városban lakunk, ezért valahogy megtalál ha akar...

2, 5: jójó majd megmondom neki... :S

3: rendben ezt észben tartom majd:S

4: ezért fel lehet jelenteni? hát nem tudom, ehhez sincs merszem...ki tudja hogy nem lesz-e ettől még idegesebb és akkor hívja az egész családot vagy mit tudom én :'(

2011. nov. 12. 20:12
 7/25 anonim ***** válasza:
2011. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Le kell tiltani a retket, úgyis csak a pofájuk nagy. Ha nem foglalkozol vele, ő sem fog veled.
2011. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Szólj szüleidnek, rendőrségnek, tiltsd le, és jelentsd be.
2011. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Egyértelmű legyél. Töröld és kész! Bárki bármit mond, közöld, hogy nem ismered és véletlenül jelölted vissza, és nem akarsz ismerkedni, a facebookot nem erre használod. A lényeg, legyél egyértelmű, de véletlenül se c.gányozz, az csak fölhergelné.

Aki meg ilyet követel tőled, hogy jelöld vissza ezt meg azt, nyugodtan törölheted őt is.

Igen, és édesapádnak mindenképp mondd el!

2011. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!