Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyik lány ismerősöm tegnap...

Egyik lány ismerősöm tegnap megharagudott rám. Jogosan?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akit még általánosból ismertem. Hosszú évekig nem beszéltünk, aztán tavaly nyáron összefújt minket a szél. Sokat találkoztunk, beszélgettünk, nagyon jó barátok lettünk. Aztán egy idő után kezdte felvenni azt a szokást, hogy bármikor hívtam, ráírtam, "bocs, most mennem kell" dumával lerázott, sosem ért rám, mindig éppen akkor ment valahova, de ha neki kellett valami, akkor azonnal álljak a rendelkezésére.


Születésnapom után (majdnem egy éve volt...) még párszor kerestem, de aztán meguntam, és azóta abszolút semmi nem volt. Se egy köszönés, se más. A buszon egyszer látott, de valahogy nem köszönt, ez megerősített abban, hogy jól döntöttem, amikor nem akartam magam mellé továbbra is egy ilyen barátot. Tegnap párommal éppen vásárolni voltunk, és jöttek velünk szembe. Ő meg a párja. Köszöntek, hogy "jaaajjj sziaaaa, hogy vaaaagy?" én visszaköszöntem, megmondtam páromnak, hogy hol leszek, ott várom, és otthagytam őket.


Lehet, hogy bunkó voltam, de nagyon rosszul esett, hogy egy évig meg sem ismer, nem is keres, és akkor egyszer csak megcsapja a Karácsony Szelleme és mégis kellek neki.


Párommal közölte, hogy bunkó vagyok, aki megkérdezte tőle, hogy "A másikat mindig lerázni nem bunkóság?" és eljött.


2011. dec. 11. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jogosan. Csak visszakapta amit kapott. Lehet, hogy kicsit bunkóság volt, de megérdemelte.
2011. dec. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát én biztos nem így reagáltam volna, de az én vagyok...


Ezer millió oka lehet annak ahogy annó viselkedett, én a helyedben tuti megölelem és megkérdezem tőle, hogy miért tűnt el...

2011. dec. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Abszolút nem tűnt el, minden nap látom fent MSN-en. Belefáradtam abba, hogy állandóan én kerestem, ő egyszer sem írt rám, vagy hívott fel. Megölelni biztos nem fogom.
2011. dec. 12. 10:29
 4/4 anonim válasza:
Szerintem tökéletesen igazad volt!Én is ezt tettem volna!:)
2012. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!