Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan amit szégyellsz...

Van olyan amit szégyellsz magadon amikor kimégy az utcára emberek közé?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs.Neked?
2011. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nincs

barátságban élek magammal

és akik szembe jönnek - nos, van egy sanda gyanúm, hogy ők sem tökéletesek

2011. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a jobb lábam kb 3-4 cm-rel rövidebb, mint a bal. Járás közben ennek értelmében kicsit bicegek (ha éppen nem a járást könnyítő cipőm van rajtam, de az meg olyan ortopéd :S ). Gyerekkorom óta rengetegen bámulnak emiatt az utcán, néha még mutogatnak is rám, vagy összesúgnak mögöttem, esetleg sajnálkozva néznek. A gyerekek pedig kinevetnek, vagy utánoznak. Nem sok önbizalmam van emiatt, pedig állítólag nem vagyok egy csúnya gyerek. :(


29/F

2011. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Smink nélkül simán elmegyek otthonról, a hajam rendben van ilyenkor, és mindig úgy vagyok felöltözve, hogy ne kelljen szégyenkeznem.
2011. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Lobban örülnék ha a hangom mélyebb lenne, de amúgy ezzel a mostanival is ki vagyok békülve. Ráadásul kívülről amúgy sem látszik.
2011. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, hangulatomtól függ, hogy épp törődök-e vele, de néha nagyon rám jön, hogy csúnyának találom magam. :(

Leginkább, ha véletlenül (nagyon ritkán szerencsére) kamerafelvétel készül rólam, akkor akadok ki mind a kinézetem, mind a hangom miatt. :s Borzalom. :s

2011. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően nincs, de az a baj h általában nem tudom mi bajuk az embereknek ha látom rajtuk h vmi nem tetszik. Pl elkócolja a szél a hajam, vagy vmi van a ruhámmal. Nem hordhatok magamnál az utcán tükröt h nézzem minden rendben van e. Ami leginkább gond szokott lenni h érzékeny a szemem a huzatra, 20 perc után karikás lesz, és gondolom az arckifejezésemen is meglátszik h bántja a szememet a huzat.
2011. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha épp előjön a herpeszem, akkor az k*rvára zavarni szokott, annak ellenére hogy kezelem és leápolom...
2011. dec. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lesz*rom, ki mit gondol a külsőmről. Ha van kedvem, kifestem magam, ha nincs, nincs. Teljesen tőlem függ az egész.
2011. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elkócolja a szél a hajam, micsoda problémák. :(


29/F

2011. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!