Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit változtatnál magadon a...

Mit változtatnál magadon a kinézeteden?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 13:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a testemet...
2011. dec. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
akkor alulról megyek: fenék, körmök, szemöldök.:D:D
2011. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

lábfej és lábujjak:széles a lábfejem,a bokáim be vannak dagadva a sok ínszalagszakadástól már évek óta...

lábujjaim összevissza állnak,nem lefelé kisebbedik a méretük a kisujjfelé...


combom hátul és a fenekemen lehetne kevsebb narancsbőr,de végülis elégedett vagyok velük nagyjából:)


has,ferék:a hurkákat valahogy eltűntetném az oldalamról és a hátamról :D


felkar:undorító,ocsmány,vagy 10cm-el nagyobb mint kellene,olyan mintha fogytam és híztam volna hirtelen 30kilót,se nem izmos,se nem lóg,csak k.nagy,aránytalan...tudom húzogatni :/


cici:lehetne formásabb..sajnos alakváltós formájú,van hogy hegyesebb-alapállapot,izgalmi állapotban v fázósan pedig alma,kerekded...(lenne inkább mindig szép alma!)és picit nagyobb is lehetne...


arc: kéne fogszabályzó,nem vészes a fogsorom,nagyjából szép de hát nem tökéletes:)


orr: lehetne kisebb,piszébb


fülcimpa:hatalmas,legszívesebben levágatnám,hogy alig legyen fülcimpa..úgy legalább hordhatnám felkötve a szép hosszú hajam,és csinosabb fülbevalóimat is hordhatnám...szebb lenne az összhatás :D


asszem ennyit változtatnék "CSAK":D


24N

2011. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1. Legyen lapos hasam

Nem vagyok duci, arányos nőies az alakom, csak van egy pici pocim, amitől szívesen megszabadulnék. (Akkor is, ha csak bikiniben látszik.)

2. Legyen derékig érő hajam

Derékig ért, csak levágattam hátközépig érőre, és nem bír megnőlni.

3.Legyenek hosszú körmeim

Gyakorlatilag kivitelezhetetlen. Mire megnövesztem szép hosszúra, kosárlabdázáskor mindig letörik. Kicsit lehetne erősebb szerkezetű körmöm.

Nagyjából ennyit. Minden más rendben. :)

18/L

2011. dec. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mellemet és a hajamat.
2011. dec. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vékonyabb lábakat szeretnék,kisebb és kerekebb feneket,nagyobb melleket,szebb bőrt és kevesebb szőrt!:D
2011. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

minusz 10 kiló( rajta vagyok az ügyön, 5 már lement)

plusz 10 centi magasság( 158 vagyok)

kék szem( zöld van)

Hosszú, göndör szőke haj, olyan Shakirás( most sötétbarna bubi, sajnos nem állt jól a szőke, de úgy tönkretette a hajamat, hogy jobb volt levágatni)

A szeplőket nagyon eltűntetném az arcomról, hiába tetszik sokaknak én utálom, pedig nincs sok, alig észrevehető

Jah és a karikákat a szemem alól

kb ennyi. azt hiszem

23/L

2011. dec. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Laposabb has, vékonyabb lábak, szebb cicik.

Tulajdonképpen fura belegondolni, hogy 3-ból 2-t meg tudnék oldani magam is. Elhatározás kéne?

2011. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amit változtatni kéne: Kisebb vádli, ne legyen sehol visszér, nagyobb cici (amúgy jó feszes és kerek is, csak lehetnének nagyobbak), hátamon kevesebb anyajegy


Ami nagyon szép rajtam: formás kerek nagy fenék, cicaszemek, szép száj, szép hosszú haj + szép fekete :), szép baba arc, nagyon hajlékony test, bársonyos és kreolos bőr

2011. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

lefogyjak mindenhonnan (toka, kar, comb, has, derék), örökre eltűntetném a szőrt a lábamról a hónaljamról és a szám feletti részről illetve "sose kelljen szemöldököt szednem"

mindig úgy állna a hajam ahogy szeretném

mindenhol ugyanolyan színű legyen a bőröm

sose legyenek mitteszereim, pattanásaim

2011. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!