Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már, hogy felnőtt létedre...

Volt már, hogy felnőtt létedre beugatott neked valami csicska tizenéves?

Figyelt kérdés
21 vagyok, és még nem szóltak be ilyen 14-18 évesek, de lehet nem tudnám kontrollálni magam, már csak azért sem, mert tudom, hogy legalább egy súlycsoporttal felettük állnék. Pedig nem vagyok verekedős, de ezt nem bírnám ki szerintem.
2011. dec. 12. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 35 éves vagyok. Nevezzelek téged "csicska" 21 évesnek, aki beugathat nekem? Úgy szeresd a másikat, mint magadat.


Bocsánat az offért, de elég gyermeki volt a hangnem, én sem tudtam kontrollálni magam. :)))


Üdv: L

2011. dec. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Magad sem nőttél fel még igazán, gyerekesen gondolkozol, ezért tulajdonítasz ekkora fontosságot az életkornak. Nekem már "ugatott be csicska tizenéves", betudtam kamaszkori lázadásnak, nem okozott maradandó lelki károsodást. Ki fogja nőni ugyanúgy, ahogyan majd te is kinövöd ezt a "nehogy már beszóljon nekem egy fiatalabb" korszakodat.

39/N

2011. dec. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!