Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (kérdésem túl...

Mit csináljak? (kérdésem túl rövid)

Figyelt kérdés
Nagyon túlvállaltam magam és őszintén szólva már az összeomlás szélén állok. Jó lehet, hogy ezt egy kicsit túlzás mondani, de a hisztériás rohamaim most már mindennaposak és egyre több mindenem van, képtelen vagyok ennyi mindent csinálni, de sajnos egyiket sem tudom úgy mond lemondani. Suli, munkahely, sulin kívüli plusz tanulás (kiegészítő érettségit csinálok és arra is kell valamit készülni, de mellette suliba is járok). Társadalmi életem egyáltalán nincs, nem jut rá idő. Mit tehetnék, hogy jobban viseljem?
2011. dec. 12. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit. Örülj a zsongásnak. Hisztizd ki magad, rakj be egy kis rock zenét, tombolj vagy vegyél egy forró fürdőt. És másnap vesd bele magad újból a napba.

Mindig csak az aznappal foglalkozz, ne a holnappal.


Visszasírod majd még ezt az időszakot, amikor már csak társadalmi életed lesz, de se munkád, se sulid nem... :)

2011. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja ez mondjuk jogos :) egyenlőre én még jól jártam, hogy van munkám, szegény barátnőmnek még az sincsen, ráadásul nem is diák, tehát még ennyivel is több a kiadása. hát tudod megpróbálok mindent, amit csak lehet, csak néha soknak érzem.
2011. dec. 12. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy gondolom a helyes időbeosztás elengedhetetlen egy egészséges és normális élethez. Hogy állsz az egészséges életmódhoz? Mi a helyzet a táplálkozással, a mozgással, a mértékletességgel, fogyasztassz-e elegendő tiszta vizet, szoktál-e jó levegőn sétálni, pihensz-e eleget? Ha ezek nincsenek meg, akkor ne várj lelki egyensúlyt!


Ajánlom figyelmedbe a Newstart programot, keress rá a neten. Tóth Gábor, Szabó Attila, Sonnleitner Károly, stb. Sok szerencsét!


Üdv. Péter

2011. dec. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha minden kötél szakad, sírd el itt a bánatod, szerintem választ sem fogsz várni, máris jobban érzed magad.
2011. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)))
2011. dec. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!