Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valami ötlet? (Kérdésed túl...

Valami ötlet? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Vetélkedő szerűség lesz a sulinkba, táncot is kell csinálni. 'Kineveztek' nálunk egy 'tánctanárt'.. de mivel ő se tudja mit akar még nekünk tanítani veszekedés lett ebből az egészből. én ajánlottam nekik hogy valami könnyűt táncot hozzunk össze... DE NEM.. egyből azzal kezdték hogy az emberekből összeraknak egy biciklit vagy már nem is tudom mi volt az. hát ugye ez senkinek nem tetszett csak nekik mert hogy mi ezt megtudjuk csinálni ez nem nehéz. mondom az oké hogy ti táncoltatok. meg minden de mi NEM . (mondjuk én is táncoltam régebben de nem ilyen mozdulatokat kellett volna belerakni a táncba) a többiekre nem is gondolnaqk hogy ő nekik ez egy kicsit nehéz. a végére már nagyjából meg is tanultak EGY tánclépést.. mondom ha ez így fog haladni én nem táncolok. utána mondták jolvan akkor csináljuk meg mi. utána bejött osztályfőnökünk mondta hogy nem kell túlizélni ezt az egészet hanem elég egy kis egyszerű tánc. mondom nekik ezt mondtam énis. utána mondtam nekik hogy szerintem inkább vicceset kellene csinálni mint egy 'vérprofi' táncot. ebbe csak ők ketten nem egyeztek bele...vége lett az órának és ment mindenki a dolgára.

Szerintetek mire táncoljunk?és mit?

tudtok valami videót?


2011. nov. 23. 14:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!