Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szükség van-e ebben a századba...

Szükség van-e ebben a században Antigonéra?

Figyelt kérdés
kb. 10-15 mondatos, A5-ös fogalmazást kéne írnom, házidolgozatnak kell beadnom. Nem tudom, hogy pontosan mit írjak, ezért kéne egy kis segítség. Előre is köszi! :)
2011. dec. 15. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
megfizetsz megírom...
2011. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az úgy nem jó :D
2011. dec. 15. 15:12
 3/4 anonim ***** válasza:
valami olyasmi, hogy szükség van rá, mert példaértékű értékrendje van, ami hiányzik a mai világból, felvállalja véleményét, kiáll az elvei mellett, fontos számára a család. ma meg mindenki próbál megfelelni mindenkinek, behódolni, elvegyülni, sokan nem tisztelik a családot. igaz, hogy tragikus hős, de hatalmas értékekkel rendelkezik, amiből sokat lehetne tanulni. szerintem valami ilyesmiről kéne írnod, példákkal nyújtani, növelni a betöltött területet :)
2011. dec. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetris ***** válasza:
0%

Ez nem az a mű, ahol a Kreon nevű ipse a saját lányával... vagy a saját anyjával.. már rég jártam suliba.

Ha ez az, akkor lehetne írni, hogy lám-lám, már akkor is milyen szemét apák voltak, nem változott semmi. Nincs rá szükség, mert az egész egy kalap sz@r. Unalmas, értehetlen, meg olyan izé az egész. Az Antigoné meg ronda.

2011. dec. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!