Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen egy magyar nő élete,...

Kata212 kérdése:

Milyen egy magyar nő élete, egy arab férfi mellett?

Figyelt kérdés
Elsősorban házasságra gondolok, hogyan érzi magát benne a nő?
2011. dec. 15. 16:43
1 2 3
 1/22 tetris ***** válasza:
63%

Kedves Kata! Olyan sok helyes, rendes, jóképű fiú magyar fiú van. Pont egy arab kell neked?

Lehet, hogy a te arabod lesz a kivétel, de nagyon sok példa van rá, hogy az arabok feleségeinek nincs igazán irígylésre méltó élete. Gondolom a muszlim asszonyokról már hallottál ezt-azt. Tudod mire gondolok.

Vigyázz magadra nagyon, legyél óvatos az arabokkal, és gondold meg ezerszer is, hogy mit teszel. Aggódom érted.

2011. dec. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Csatlakoom Tetrishez. Ha a férfi Európában élő, itt szocializálódott, világi szemléletű magas-értelmiségi, leginkább az emberi együttélés általános gondjai adódhatnak. Ha dominánsan arab kultúrájú, a házasság -optimális esetben - aranykalitka. Nem optimálisban meg..fegyház.
2011. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen, értem mire gondoltok. Én férjhez mentem 5 hónapja igaz, iszlám vallás szerint (muszlim templomban) egy arab fiúhoz. Viszont a tanácsi esküvőt,mondtam neki várjunk vele. Minél több időt töltök vele, annál jobban érzem, hogy nem fogom vele leérni az életemet. Már 13 éve van Magyarországon, jó munkája is van. De egyszerűen azt, hogy minden nap megy és csak 23.00,24.00 körül jön haza, nem bírom elviselni. Ezt egy európai nő ne mondja nekem, hogy bírja. Persze az elején nem volt ilyen problémánk.
2011. dec. 15. 18:40
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy csak nem jár haza. Ha mondjuk haza vitt volna és ott rád eröltetik az ott honos népszokásokat (csadorban járni, nem mehetsz ki a házból, esetleg elcserélnek egy tevére) rosszabbul is járhattál volna.
2011. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Na igen, már szóba került a vallás felvétele. Azzal semmi gondom, hogy egy nő ne öltözködjön kihívóan. Viszont egy európai nő, soha nem fog úgy viselkedni, mint egy arab nő, mert minket a szabad választásra neveltek. Na igen,arab országba nem megyek, csak látogatóba, voltam is, 2 hétig, elég is volt.
2011. dec. 15. 19:19
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos sok arabbal volt dolgom...Az arab országokban a nők nem tanulhatnak,csinálhatnak jogositványt és úgy bánnak a nőkkel mint a kutyával.neked semmi jogod nincsen ott.és a török mennyi magyart megölt pár 100 évvel ezelött...remélem lesz majd gyermetek is :)
2011. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Azért ez nem teljesen így van. Szaud-Arábiára igaz az állítás; a Maghreb-országokra (Marokkó, Algéria, Tunézia) és Egyiptomra, Líbiára már nem. Ott ilyen korlátozások nincsenek.
2011. dec. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én szinte mindent csinálhatok, amit csak szeretnék. Előtte csupán meg kell beszélnem, a férjemmel. Talán az iszlám vallásban ami a leginkább tetszik, hogy nincsennek öregek otthona. Az arab világban mindenkinek kötelessége, hogy a rokonát magához vegye és ápolja. Ott senki sem hal meg a kórházban, egyedül. Azért ezen érdemes elgondolkodni.
2011. dec. 16. 12:13
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
de ha majd megeröszakolnak,leszurnak akkor majd ne sirjal...
2011. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem minden ember egyforma. Aki ezt hiszi, az tudatlan és buta. Ha minden embert a cselekedeteik szerint ítélnénk meg, akkor már bizonyára minden 4-ik ember elítélendő lenne, a cselekedetei alapján.
2011. dec. 16. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!