Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Ilyen helyzetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm már rég nem tartottuk a kapcsolatot,de most újra feltünt és hát eléggé furcsa lett az öltözködése...pl:combcsizma+miniszoknya,de úgy,hogy a combjából egy jó 10-15centi kilátszik,aztán pl:10centis magassarkú+miniszoknya +átlátszó topp,de olyan szinten,hogy a melltartóját látni,tehát a felső kb felesleges...

Az utcán is sokszor utána kiabálnak,hogy k.rva.Ilyenkor nekem panaszkodik,hogy milyen bunkók már,hogy lek.rvázzák és azt feltételezik,hogy mindenkivel ágyba bújik.

Idegesít a panaszkodás,merthát tényleg elég ribis.Nem szeretnék bunkó lenni vele,de mégis,hogy közöljem,hogy ha ilyenekbe mászkál ne csodálkozzon?

Ja azt még hozzáteszem,hogy általában csak hétvégén találkozunk munka/suli miatt szóval a hétköznapi öltözete gondolom nem ilyen,bár nem tudom.De szerintem ez még buli szerelésnek is durva...


2011. dec. 15. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Megkérsz valakit hogy beszéljen vele.:D és akkor nem rád sértődik meg.
2011. dec. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!