Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lenne a legjobb tenni egy...

Mit lenne a legjobb tenni egy ilyen helyzetben egy szomszéddal?

Figyelt kérdés

Panelban lakunk,a felettünk lévő lakásba beköltözött egy cigány család ( ezt azért emelem ki,mert emiatt FÉLÜNK tőlünk), 2 generáció lakik most ott, borzasztóan hangosak. De ezt úgy kell elképzelni,hogy szinte egész nap kalapálnak(most is),gitároznak, volt olyan időszak,hogy minden hétvégén falat fúrtak.Már a ház többi lakója is kiborult rájuk.Állandóan dobálnak dolgokat,meg mindig zaj van,és ez elviselhetetlen. Vagy ha nem ez megy,akkor hegesztik az erkélyt,és lejön a rozsda a mi kiteregetett tiszta ruháinkra. Mikor felment szólni anyukám a zaj miatt minősíthetetlenül trágárul bezséltkvele,közölték ,hogy megölik ,ha mégegyszer felmegy szólni valami miatt.De ezt mondják neki minidg,meg,hogy szétverik,de inkább ide le sem írom még miket..Közösképviselő,gondnok semmit nem csinál .Mit lehetne? Feljelenenti ezeket inkább nem......

Csak az maradt,hogy eköltözzünk? Itt élni nem lehet lassan,pedig nem a környékkel van a baj,és nem a mi lakásunkkal.Aki azt ajánlja,hogy feljelentsük őket(már többent mondták),az légyzsi gondolkodjon el,hogy romákról van szó,az életem kedvesebb ennél:D


2010. dec. 19. 12:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hát a :D-t a végéről inkább leszedném.:(
2010. dec. 19. 12:28
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen megértelek , felettünk is balf*szok laknak. Igaz,ők nem cigányok ,de elviselhetetlen. Minden elalvásom egy rettegés,hogy vajon hánykor kelek rájuk.

Koszos mocskos undorító nép ez a cigány...

Azzal fenyegetőzik,hogy megölnek és megvernek ?Én a helyedbe felvenném,amikor ezt mondja titokba.

Aztán ott csesznék ki velük,ahol tudnék (persze titokba,ne derüljön rá fény,h én voltam ) Kutyaszar a lábtörlő alá,rá,kilincsre,zene bömböltetése felfele..stb

Egyszer vagy megunják, vagy nem.Ha nem,visszamész,hogy eleged van,fel van véve a mondat,hogy megölnek,megvernek, rajtuk múlik mit változtatnak,ha nem rendőrség. Egy nagydarab fickóval érdemes felmenni- vagy egy normális cigánnyal,ha akad az ismerettségi körödbe olyan,aki ismer.

Az a baj,hogy ők nem igen tudnak viselkedni.Mi , MAGYAROK vagyunk itthon,Magyarországon,mégis mi féljünk tőlük ????

A mi adónkból élnek,mert ellik 10 fattyút 1 háztartásra,és dolgozni nekik büdös? Lopnak,csalnak,ölnek,fenyegetnek ?? Kérem,hol élünk ?? Hol volt ez régen így ? Miért nem lehet kitoloncolni őket? Hitler meg tudta tenni,csak a kormány nem ?Persze Hitler durván lépett fel a zsidókkal szemben,nem megölésre meg hasonló kínzásokra gondoltam,hanem kivinni az országból,de úgy,hogy vissza se jöjjenek.

Nem elég,hogy válság van,alacsony bérezés,munkanélküliség,a segélyeket a mi fizetésünkből kapják. Nekünk is meg kell élni .. ááá bocsánat,csak nagyon felhúztam magam ..

2010. dec. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
És ha az egész lakóközösség összefogna ellenük? Ugyanis a romáknak éppen ebben van az erejük, hogy ha az egyiknek baja van, 100-an rohannak oda. A magyarok meg le..rják egymást. Nektek is össze kellene fogni a házbeliekkel. Vonuljatok be közösen az önkormányzathoz, a rendőrséghez, tegyetek feljelentést ellenük és ha emiatt bármelyikőtöket is megfenyegetnék, álljatok ki a másik mellett!
2010. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pontosan. De azért vedd fel a szavait, bizonyíték kell,talán a fenyegetőzéssel még bírságot is kapnak !
2010. dec. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Oroklakas vagy adomanyozas az allamtol. ha utolso, az e osztalyon kell oket bejelenti, hogy figyelmeztessek oket.


Egyik valaszolonak.

Ertem, hogy mi a gond. De hova vinnek oket, mikor itt, M.O-on szulettek? Gondolod, ha lehetne is, mas orszagnak kellenenek? Ott is van eleg beloluk.

2010. dec. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Románia, v vissza Indiába, ahonnan ide települtek.

Komolyan,nekem a normálisan élőkkel nincsen semmi bajom.

De az,hogy sétálok az utcán,és a cigány csávó megkérdezi hány óra, válaszolok, a mellettük lévő 2 lányra rá se nézek , utánam futnak és fejbe vágnak,hogy ne nézzél,fényes nappal az utcán ...

Miért nem tudnak viselkedni,ha már meg vannak tűrve.

2010. dec. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:

Szerintem a közös képviselőt jelentsd fel mert megtagadta a kötelességét és nem csak veletek szemben , hanem a ház többi lakójával is szemben (írtad hogy másokat is zavarnak)

És attól függetlenül hogy magyar cigány osztrák kínai vietnami hangoskodik a felettetek lévő lakásban a közös képviselőnek kutya kötelessége intézkedni !

Elvégre azért ő a képviselő a házban mert elméletileg ő alkalmas a rend fenntartására az épületen belül ...


És szerintem ne féljetek tőlük ők is csak hús és vér se több se kevesebb ...

2010. dec. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló utolsó mondatán most jót mosolyogtam:-)
2010. dec. 20. 21:29
 9/13 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:

Ha nevet rajta ha nem ez az igazság ...

Azért mert állandóan ordibálnak , fenyegetőznek azért nem erősebbek fizikailag , sőt szellemileg sem ...

Ugyan úgy törik az alkar náluk is mint egy magyarnál vagy egy kínainál ...

2010. dec. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez a kancigány márpedig félelmetes,hogy megfenyeget:D nem is arra írtam ezt,hogy ők is hús-vérek,azzal persze,hogy egyet értek.:)

Már anatómia vizsgára is remekül készülök mellette,nagy baj nincs:P

2010. dec. 23. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!