Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki segít nekem értelmezni...

Valaki segít nekem értelmezni ezt a pályázatot?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom értelmetlen kérdések, ezért sem szeretném őket felhívni vagy az email címükön érdeklődni :) Szóval... az első ami nem világos, az a jelige. Milyen jelige és hogyan? Aztán hogy öt példányban küldjem el, és mellé lezárt borítékban az adataimat. De akkor két borítékot küldjek? Vagy egy nagyobbat és benne egy kicsit? Jaj szóval nem értem :) Köszi ha tudtok segíteni.


2011. dec. 20. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha én jól értelmezem,itt a dolgot -legalább elvi síkon- személyteleníteni,titkosítani akarják(tehát azt akarják ezzel valamilyen szinten -legalább névleg- elérni,hogy a bírálónak kijelölt személy ne tudhassa,kinek a pályaművét,pályázatát olvassa),ha mondjuk az lesz a jeligéd,hogy palacsinta,akkor a bíra ennyit lát azonosítóként,vagyis ő azt nem tudja,kit rejt a palacsinta szó,és a pályázó személyét majd csak a bírálat készhezvétele után,a díjátadásra(illetve az annak közvetlen háttermunkálataiban tevékenykedő) kijelölt személy vagy személyek fejtik vissza.Így a bíra nem tudja kit bírált,mert azonosítóként csak annyit lát: palacsinta.És így nem tud részrehajló lenni.


Ezzel lényegében megpróbálják 100%-ig kizárni a részrehajlást,és pártatlanságot próbálnak íly módon teremteni.

2011. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!