Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kaphatnék e vmilyen pályázatot...

Kaphatnék e vmilyen pályázatot vagy támogatást az alábbi esetben?

Figyelt kérdés

Magyar vagyok (ezt azért írom ki elsőként, mert vannak roma pályázatok, és hogy ne olyanokra adjatok tippnek), egyedülálló családanya vagyok, három gyermekkel. A nagyobbi lányom már nagykorú, de még főiskolára jár, két kisebb gyermekem még iskolás. A családunk halmozottan hátrányos mivel férjemtől elváltam, később elhalálozott, így gyermekeim félárvák lettek, fiam hallássérül.

Arról szertnék érdeklődni, hogy valaki nem e tud, valamilyen pályázatot mondjuk itt belföldi utazásra, mert szertném a gyerekeket elvinni valahová, hogy nekik is szórakoztató legyen a nyár, ne csak itthon üljenek. Anyagi helyzetem ezt önerőböl nem teszi lehetővé. Vagy ha nincs ilyen akkor mondjuk valamilyen más pályazat jól jönne.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 20. 10:37
 1/2 napietus ***** válasza:

[link]


itt találsz, nézz körül zen az oldalon. ha a fiad hallássérült, ő a "fogyatékossággal élők" kategóriába beleférhet. van telefonszám is, érdeklődj (Magyar Nemzeti Üdülési Alapítvány), biztos segítenek, hova férnél be.

2011. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. júl. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!