Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ket igaz barat...

Szerintetek ket igaz barat kepes a bekulesre?

Figyelt kérdés

Van egy igazi baratnom! Nagyon szeretem , nemreg depreszioba estem es nem foglalkoztam vele, tulajdonkeppen semmit nem adtam ra ahogyan o mondja. Szuksege lett volna ram de en nem voltam mellete, magara maradt, senkije nem volt . Nagyon rosszul erzem magam, folyamatosan sirok mert azt vagja a fejemhez hogy a baratsagunk mindvegig hazugsag volt. Hogy a bizalma 0 bennem. Nagyon faj. En nem ugy latom s probalom helyre hozni de nem akar nekem hinni es ahogy ismerem nem is fog megbocsatani.

Szerintetek ha folyamatosan mellete leszek kepes leszek meg elnyerni egyszer a bizalmat es hogy minden a regi legyen. Nagyon szeretem de nem hisz nekem:((


2011. dec. 22. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

ha tényleg igazi barátod, akkor nemsokára meg fog bocsátani, sajnos neked is sokat kell tenned ennek érdekében, viszont ha nem fog javulni egyáltalán a helyzet, akkor nem volt igazi barát :(

ne aggódj, ezt neki is még fel kell dolgoznia, próbálj meg vele beszélni, menjetek el valahova

sok sikert kívánok nektek :)

2011. dec. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De azt mondtad depressziós voltál. Tud róla?
2011. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudja! Azt mondjA NYUGOTTAn irhattam volna neki messzen mert a tobbiek oldalat likolgAttam meg kommenteltem csak neki nem irrtam. Sejtek egy kis feltekenyseget is de igazat is adok ugyanakkor neki. Barmit tetem , nagyon megbantam bar o azt mondja bebizonyitottam mar mindent.
2011. dec. 22. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Kicsit hisztis csajnak tűnik a barátod. Neked megvolt az okod amiért kivontad magad a kettőtök dolgából. Nem értem ezt miért nem tudja elfogadni. Ha valóban a barátod miért büntet. miért nem örül hogy visszatértél? főként te miért hagyod, hogy érzelmileg terrorizáljanak? Egy egészséges kapcsolatban ilyen nincs.
2011. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem . Mindig elfogadott olyannak amilyen avgyok, mindig erdekelte minden velem kapcsolatban, torodott velem stb.stb. Aztan csaladi okokbol kifolyolag depresszioba estem , othagytam a sulit mert egyszeruen nem voltam kepes a tanulasra. Keveset beszeltunk egymassal. Aztan ramiert egyszer hogy meselnie kell, nem irtgam vissza, varta folyamatosan h irjak de nem irtam , valojaban en is vartam hogy irja mi a baj mert ritka volt hogy egyszerre voltunk fenn feszen, messen akarmin. Nemsokkal kesobb pedig elkezdtunk beszelgetni es a fejemhez vagta hogy o orul hogy mostmar meggyogyultam, boldog vagyok de csalodott bennem , mert ahogy uj baratokat szereztem a regiekrol megfeletkeztem. Valojaban szinte senkivel nem beszeltem s amit feszen latott annyi volt az egesz o felreertelmezte. Azt mondja egesz vegig hazug volt a kapcsolatunk, mert hogy a tobbieknek irogatok minden de o rea nem szantam 5 percet holott azt igertem ram mindig szamithat.

Nagyon osszetort, probalkoztam megmagyarazni de mitsem er mintha falnak beszelnek. Nagyon rideg es kemeny velem .

Azota minden nap irok neki es megigertem tobbe soha nem fogom elhagyni, ha utal is vagy hazugnak tart. Azert remelem idovel meglagyul mert nagyon bant, hogy ez tortent. Ti megbocsatanatok nekem? Vagy tenyleg hazug barat vagyok?

2011. dec. 23. 01:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja es nem gyerekek vayunk mar 18 evesek szoval nem valami durcas allapot, sokkal komolyabb.
2011. dec. 23. 01:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :)

sokan 30 évesen is gyerekek

persze hogy megbocsájtjuk. Adj neki időt. Lehet nem kell átesni a ló tuloldalára sem a sok bizonygatással. Legyél olyan amilyen vagy. Gondolj úgy erre a dologra mintha meg sem történt volna.

Most még gondolom tanultok, sokat vagytok együtt. Hoz majd olyat az élet amikor nem tudsz együtt lenni azzal akit szeretsz. vagy épp választanod kell például a férjed, gyereked és a barátnőd között. Hidd el nekem, hogy nem ez az élet problémája. Az igazán jó barátok évek elteltével is ugyanott folytatják ahol abbahagyták.

2011. dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!