Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Anyukám aljas...

Mit tegyek? Anyukám aljas módon, hazugsággal akart elszakítani a páromtól.

Figyelt kérdés

Tegnap rejtett számról hívott egy srác, hogy a párom az ő nővérével csal, elmondta, hogy hétvégén ott aludt, stb stb. Kérdezgettem, egyre inkább marhaságot mondott, kértem, hogy akkor a nővérével is hadd beszéljek. Fel is hívott a leányzó 2 óra múlva, hogy hát igen, párom lement hozzá és megtörtént, aminek nem kellett volna. 2 kérdést tettem fel neki, és el is bukott az amúgy is gyenge történet, kinyomtam a telefont. Ezek után még kb 10szer hívott, felvettem végül és közöltem, hogy szemen szedett hazugság és találjon ki más szórakozást. Elmentem párom sógornőjéhez, kicsit kiborultam, mert elegem van abból, hogy mindenki szét akar minket szedni. Ő felhívta a lányt, és számon kérte, hogy ne hazudjon, mert náluk aludt párom azon a bizonyos éjszakán. És itt a lány bevallotta, hogy xy kérte meg rá, keressem meg neten. Este rájöttem, hogy xy anyám munkatársa.


És ma jött a hidegzuhany: anyám meg a munkatársa találták ki, hogy hátha majd így rájövök, hogy a párom nem hozzámvaló, stb stb stb, egy csomó hülyeséget hordott össze.

Gyűlöli a páromat, pedig lassan másfél éve vagyunk együtt. Ide ne jöjjön, ha elmegyünk miért megyünk, miért olyankor, miért nem máskor. Soha nem megyek sehova, amikor tudok itthon vagyok, pont amiatt, hogy anyum ne legyen egyedül. Amikor kiakadtam közölte, hogy én aztán nem kérjem őt számon, meg hogy olyanokból csinálok ügyet, amiből nem kellene. Hát nem azért, de képesek voltak egy hazugságot kitalálni, hogy a páromat elhagyjam. EZ NEM MARHASÁG!!!!!!


Mit tegyek? Első felindulásból az jutott eszembe, hogy amint lesz munkám (sajnos pályakezdő vagyok) azonnal eltakarodok albérletbe párommal és ott TALÁN nyugtunk lesz.


Mit tegyek? Kérlek segítsetek.


2011. dec. 13. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi a baja a sráccal? Mennyi idős vagy? És a fiú? Dolgozik?
2011. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Hát elég beteg ötlet volt ez a kamu történet anyudtól, a szervezést meg finomíthatta volna, ha már ekkora marhaságot csinál.

Kérdezd meg,hogy konkrétan mi a baja a pároddal. 1,5 év úgy gondolom hosszú idő, biztos nem véletlenül vagytok együtt.


Amíg nincs munkád, és anyuddal laksz, nem tudsz mit tenni, mert nem tudod eltartani magad. Amíg otthon laksz nyelj, amikor el tudsz költözni jobb lesz.

2011. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, a párom 21. Dolgozik, normális munkahelye van, most véglegesítették. Párom tisztelettudó Anyummal, ha jön, az az első, hogy neki köszön. Úgy is mondhatnám, hogy nem sok vizet zavar. Anyunak az a baja párommal, hogy szerinte "nem hozzám való", és ezzel el is mondott mindent. És itt jön az, hogy mert kevesebb iskolája van, mert így, mert úgy. Nem egy h*lyegyereket kell elképzelni, lehet vele beszélgetni, és esti suliba akar menni. Szóval nem egy tudatlan b*nkó.
2011. dec. 13. 19:49
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
A megoldás az elköltözés,mert anyukád tönkre fogja tenni az életeteket! :S
2011. dec. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez igazi szappanoperába illő történet.

Fél attól, hogy ott fogod hagyni és egyedül marad, ezért el akarja marni a párod, ami nem sikerül, ezért aztán tényleg egyedül fog maradni. Készülj fel kemény érzelmi zsarolásra, ha közlöd, hogy elköltözöl. Legjobb lenne alkalmat sem adnod rá.

2011. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nekem is az jutott eszembe, hogy tiszta szerelmi dráma, amit csak a filmekben lát az ember.

Anyum nagyon jól tudja, hogy nem hagynám itt. Apukám meghalt 5 éve, imádom anyukámat, soha nem megyek szinte sehova, minden éjjelt itthon töltök, legkésőbb 11re itthon vagyok. Nincs oka félni, és ezt ő is tudja nagyon jól. :(

2011. dec. 13. 20:13
 7/12 anonim ***** válasza:
OFF de nagyon kíváncsi vagyok, mi volt az a két kérdés amit feltettél?
2011. dec. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
elmondok egy sztorit,ismerőscsaj már 17évesen összejött egy idősebb pasival,elneveztük a pasit Fantomzsoltinak,mert soha nem mutatta be.A csaj az anyujával lakott aki nem kedvelte F.Zsoltit,így jött a fősuli,ők jártak,csaj otthon élt anyuval,aki fúrta a kapcs.ot és érzelmileg zsarolta a csajt,eltelt 12év,ők még mindig együtt vannak,még mindig státusz nélkül és a csaj szegény anyuval él (nekünk férjeink,gyerekek). Megmérgezte a gyereke boldogságát pedig úgy tűnik ők szeretik egymást! Anyud retteg h egyedül marad,pedig ez az anyák sorsa,szerintem tök mindegy neki h ki a pasid.Amit én tennék:leülnék vele és ultimátumot adnék,ismerje meg a srácot,igenis menjen hozzátok a fiú és közöld h fenti aljas húzással csak téged mar el magától,ha ezt nem szeretné,legyen partner abban h te boldog légy.Ha igaza volt,bebizonyosodik majd anélkül is,h keresztbetesz.És pedzegesd meg h gondolkodsz az elköltözésen.A többit az ezekre adott reakciók alapján dönteném el.Mi a párommal (aki anno anya szerint nem hozzámvaló és csak péntekenként alhatott nálunk reggel 5:59ig!) egy 3szobás albérlet 1szobájában kezdtük a közös életünket (olcsóbb de együtt voltunk),ma ő az imádott vejük és a gyönyörű unokájuk apja,elfogadták,befogadták,családtag.Van remény,de ne rendeld magad és a boldogságod anyud döntése alá,ha elköltöznél se dőlne össze a világ neki,hidd el.
2011. dec. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Az állítólagos szerető öccse azt mondta, hogy párom egy buliban ismerte meg a lányt, és hogy a számomat párom mobiljából nézte ki.

Így hát az első kérdésem úgy szólt a lányhoz, hogy "Ez a buli, amin megismerkedtetek, ez 3 hete volt X helyen, nem?" Válasz: De igen. Na, hát ez volt az első buktató, mivel párom évek óta nem ment el sehova (nem én tiltom!!!), és azon héten még ráadásul este 10-ig dolgozott, mikor hazaért, akkor hívott fel. A második kérdésem az öccséhez szólt, hogy mégis hogy nézett ki a telefon, amiből kinézte az én számomat. Erre azt mondta, hogy fogalma sincs, mert ő nem ért a telefonokhoz. Rákérdeztem, hogy egy fekete samsung érintőképernyős? Ja, valami olyasmi. Ezzel szemben páromnak egy ősrégi, szürke, sima mezei kölcsön nokiája van.

Hát innen...


Amúgy be is vallotta a lány, hogy hazudott, és tudtam is, de gondoltam, ha lúd, legyen kövér, és hadd vágja maga alatt a fát.

2011. dec. 13. 23:23
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne engedj anyukádnak!

Az én anyámnak se szimpatikus a barátom, mondván nem leszek vele boldog..Ezzel szembe sokkal boldogabb vagyok vele, itthon csak depizek és hagyom h "csicska hopp"-ot csináljanak belőlem.


Igazából hálás is vagyok neki, mert ezzel csak minket erősített.. már sokkal jobban ragaszkodunk egymáshoz, és az összeköltözést tervezgetjük, bár ilyen gazdasági helyzetbe nem lesz könnyű..de pozitívan kell hozzá állni a dolgokhoz, mert az csodákra képes :)

2011. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!