Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Te is szégyelled magad, ha...

Te is szégyelled magad, ha vendégségben (anyagi) kárt okozol? Van ilyen story-d?

Figyelt kérdés
Én ma majd' elsüllyedtem a földbe...
2011. dec. 22. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egyszer szétharaptam egy poharat és ledöntöttem egy kaktuszt. mindkettőért nyomban megfizettem:D
2011. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
persze mindenki szégyenli és bárkivel előfordulhat :))
2011. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
én egyszer letörtem egy kilincset mikor nyitottam az ajtót :)) az ilyeneken utólag mindig jókat nevet az ember
2011. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Leültem egy székre, és az egyik lába kiesett. :D Mondták a vendéglátók, hogy már amúgy is rossz volt a szék, de azért égett a fejem rendesen... :)


Te mit rongáltál meg? :D

2011. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
véletlenül eltörtem egy poharat
2011. dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
En tortem mar ossze uvegasztalt, vmi giccses szobaszokokutat (szinten uvegbol) es par vazat, viragcserepet, tanyert meg poharat. Egyik se volt jo erzes, gondolhatod... Szoval nem vagyok vmi ugyes, bar rengeteget jarok vendegsegbe es ez kicsit javitja az atlagot...
2011. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ááá, ezek kellemetlen helyzetek... Én így még nem jártam, de ma itthon romboltam: poharat törtem, mert véletlenül lelöktem; takarítás közben dísztárgyat is (de utóbbi esetében a pillanatragasztó csodákra volt képes).

Igazából a vendégség rombolásnak vannak különböző fázisai: égés, röhögés, majd x év után is felemlegetik... ez utóbbit kell jól kezelni. :)

2011. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nálam is pohártörés volt
2011. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Délután elmentem segíteni a nővéremnek kalácsokat sütni, mivel ő most babázik, és olyan szinten sikerült elgondolkodnom, hogy a forró sütőlapra tettem egy műanyag tálkát, aminek az alja szépen meg is olvadt és ki is lyukadt... Két lábon járó szerencsétlenségnek érzem magam.
2011. dec. 22. 20:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyszer kitörtem a bejárati ajtót.
2011. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!