Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már valami olyan dolog...

Volt már valami olyan dolog az életedben, amire a szegénység vitt rá és szégyelled, vagy nem szívesen beszélsz róla?

Figyelt kérdés
Pl: lopni, eladni az ékszereket, kukázás
2011. ápr. 1. 11:48
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
20%
Eladtam a Porschémat.
2011. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Konkrét történetet nem tudok, de már pár éve nagyon be kell osztani a pénzt, van úgy, hogy nem telik arra, amire szeretném, ruhát már nem vásárolok, fodrászhoz nem megyek,spórolok mindennel és nem panaszkodom, mert kellemetlen ez számomra.Szeretném,ha legalább a látszata meglenne annak, hogy jól élek.
2011. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%
Másoktól ételt, innivalót, könyvet stb-t elkérni :S:S Annyira szánalmas...
2011. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
47%
pár éve nagyon szegény voltam és kimentem németországban kukázta+stb, és ma már itt magyarországon bmw van és nem nagyon szenvedek semmiben hiányt
2011. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%

Még nem volt,de nem lopnék, de az ékszereket biztos eladnám.

Utolsó nem semmi hogy pár éve kukáztál,most meg bmw van!(gondolom mindened megvanmellette)


24/L

2011. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%
én már mindent eladtam amit csak tudtam
2011. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Én pl lejárt szav.jú dolgokat még simán elhasználok. Na nem húsféléket, hanem lisztet, paprikakrémet ilyesmiket.
2011. ápr. 1. 12:33
 8/32 anonim ***** válasza:
94%
Az még nem baj, én akkor is felhasználnám a lejárt szavatosságú, de de még nem romlott dolgokat, ha gazdag lennék.
2011. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%

Utcát söpörtem....nem 8 általánossal.Ez volt,mert volt egy célom,amit el akartam érni(persze annál a cégnél nem sikerült)

De persze,a szegénység vitt rá,mert hitel is volt az akkori házamon,azt meg fizetni kellett.

Gyűlöltem ott dolgozni,soha életemben nem szégyelltem még magam annyira.Ha valahova wc-re mentünk,vagy boltba kaját venni,mindjárt tolvajnak,vagy alul iskolázott bunkónak néztek.(pedig nagyon igényes vagyok,még arra a sz..r helyre is szépen ki voltam fesvte,hajam,körmöm rendben,de mégis lenéztek.) Nagyon rossz két év volt.

21/L

2011. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 tetris ***** válasza:
66%

Kedves kérdező! Csak nem arra gondoltál, hogy önnön magadat is áruba bocsátottad?

Mert ha így van, akkor nézz mélyen magadba! Ha tényleg muszáj volt megtenned, akkor nincs miért szégyenkezned. Enni, inni, ruházkodni, fűteni kell! De ez csak akkor lehet mentség, ha tényleg nem volt más megoldás.

Ha így jártál, én megértelek! Nem ítéllek el emiatt.

2011. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!