Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik Amerikai országban a...

Melyik Amerikai országban a legjobb a megélhetés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 01:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
Amerika maga 1 ország , gondolom államra gondolsz, ha jol tudom washington
2011. dec. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amerika egy kontinens, nem egy ország. Dél-Amerika, Észak-Amerika és Közép-Amerika. A kérdésedre a válasz pedig az Amerikai Egyesült Államok.
2011. dec. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Igazából mindkettőtöknek igaza van :) Földrajzilag Amerika egy kontinens, de a köznyelvben Amerikát általában az USA-ra értjük (persze helytelenül, de akkor is). Amúgy ja, az USA-ban elég jól meg lehet élni.
2011. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy feltételeztem a kérdezőről hogy tudja a különbséget állam és ország között. Ugyanis ha nem a kontinenst hanem az országot érti akkor a kérdés ugye értelmetlen (ő meg valószínűleg elég buta).
2011. dec. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom Kanadában is elég jól meg lehet élni, és bekerülni is könnyebb, mint az USA-ba.

Ja meg ha cigánynak vallod magad és azt mondod üldöznek akkor menekült státuszt kapsz vagy mit... kaját és szállást, és egyből munkát vállalhatsz. :)))

2011. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valamikor az USA, de az egész kontinens a lehetőségek hazája volt.Ha valamilyen különleges tehetséged,vagy kapcsolatod nincs, akkor már Te is csak vegetálni fogsz, ha kikerülsz. Már ott is nehéz az élet, azonkívül primitív és silány, barátságok is csak nagyon felületese.A munkanélküliség igen nagy. Ne higgyetek a hülye filmeknek, reklám az egész. Többször voltam kint tanítványaimnál és rokonoknál de azt hiszem mint vendégnek is elegem volt az USÁ-ból, pedig jó körülmények között élnek vendéglátóim.
2011. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

aki így teszi fel a kérdést, az olyan sötét, hogy vízumot sem kap...


árokásás somogyországban...az...

2011. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tünődő válasza:
Közép és Dél-Amerikát számítva Uruguay a leggazdagabb.
2011. dec. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Kanadába
2011. dec. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kanadába csak akkor kapsz letelepedési jogot ha még nem vagy 30 éves meg még egy pár hülyeség.

(rokonomék ott akartak egy szállodát épitetni csak nem kaptak letelepedési engedélyt mrt már elmultak 30 évesek)

2011. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!