Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A 10-17 év közötti korosztály...

A 10-17 év közötti korosztály előszeretettel használja azt a kifejezést, hogy: "nincs életed". Ez mit jelent? Nem értem.

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
21 vagyok, de az én környezetemben is használják még...:D Jókat kacagok rajta. Azt jelenti hogy valami annyira leköt, vagy annyi dolgot van, hogy nincs rá elég időd, vagy nem teszi lehetővé, hogy a normális dolgaiddal törődjél.
2011. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az angolból jött át, "nolifer" :) Ezt arra mondják, aki annyira el van foglalva valamivel (általában munka, vagy azokra, akik folyton a gép előtt ülnek, és MMOkkal játszanak), hogy az életre nincs idejük, nincsenek baráti kapcsolataik, semmi más, csak az az egy dolog. Pl. vki annyira tanul, hogy sose jár el bulizni vagy szórakozni, az nolifer :D
2011. dec. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
14 vagyok de még nem naon hallottam.én se tudtam mit jelent.
2011. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy a második mondja. Az osztályban pl van egy gyerek, imádja a bkv-t. Betéve tudja majdnem az összes busznak és villamosnak a megállóhelyeit, oda-vissza. Közben pedig semmi mással nem is foglalkozik. Nem tanul, folyton bukdácsol, és alig vannak barátai, csak 1-2 gyerek áll szóba vele muszájból. Na neki szoktuk mondani, hogy "nincs életed".
2011. dec. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem tudom, de aki használja túl bölcs ember nem lehet.
2011. dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DanielV_ válasza:
Páran ezzel szokták basztatni az embert az én korosztályomban hogyha mondjuk hívnak egy buliba, de te nem akarsz menni, vagy mindig más dolgod van mikor hívnak helyekre. Magyarul nincs szociális életed akkor ezzel erre céloznak.
2016. nov. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!