Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tudnál azokkal az ismerőse...

Mit tudnál azokkal az ismerőseiddel tenni, akik folyton kiírják mindenféle közösségi oldal üzenőfalára, hogy nekik milyen rossz, mert semmit sem kapnak Karácsonyra, pedig ők "szenvedtek az ajándékok összeválogatásával"?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

én valahol megértem őket


A FB valahol egy kicsit olyan mint a pszichológus


akármit írsz biztos (majdnem) h vki részvéttel, humorral vagy valahogy lereagálja


ez a jó benne így sose érzed egyedül magad


jó kipanaszkodni a lelked:)


szóval megértem őket..


bár nekem nincs ilyen ismerősöm


de olyan van aki egy héten minimum 3x depis és akkor olyan idézeteket meg videókat rak ki


erre persze együttérzéssel illik reagálni:D

2011. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
engem veszettül zavarna, hogy ott öntik ki az ilyen jellegű problémáikat is, nem foglalkoznék ezekkel a kiírásokkal, de szerencsére ilyen ismerőseim vagy nincsenek, vagy már kiszortíroztam őket. ha reakcióra vagy kíváncsi, akkor őszintén szólva nem értem, milyen emberi kapcsolataik vannak az ilyeneknek, meg milyen emberek, ha az ajándék adás ennyire nehezükre esik, és elégedetlenek, ha nem kapják vissza a beleölt energiát. önző emberek egytől egyig.
2011. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Megoldást nem tudok nyújtani nekik, szánalomból visszaírni nem látom értelmét, azt meg nem hagyom, hogy emiatt én is rosszul érezzem magam. Bizonyára van ismerőse, aki közelebb áll hozzá, mint én, ha viszont nekem is közeli ismerősöm, akkor nem így akarom meghallgatni, hanem személyesen, és ehhez neki kell kell eldöntenie, hogy hozzám fordul-e - ergo megint csak nem foglalkozom a kiírt panaszával.


Aki "szenved az ajándékok összeválogatásával"? Az ne csodálkozzon, hogy szenvedést kap vissza...

2011. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!