Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért zavarja az embereket...

Miért zavarja az embereket interneten ha valaki sok üzenetet küld nekik meg sokszor akar velük írogatni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs idejük állandóan válaszolni, és kellemetlenül érzik magukat, mert sürgetésnek veszik.
2011. dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen üzeneteket? Ha értelmes, akkor valószínűleg veled van baja az illetőnek. De ha szinte minden nap írsz neki csak úgy, hogy megkérdezd, hogy van, annak egyszerűen semmi értelme, még a legjobb barátnőmtől is tud idegesíteni.

Másrészről sokszor az embernek nincs ideje folyton a gép előtt ülni.

2011. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na hát én tipikusan olyan vagyok, akit mindig elkapnak az ilyen írogatós majmok.

1. Ha haverok vagyunk: mert nem vagyunk annyira jóban, hogy havi pár alkalomnál többször igényeljem velük a társalgást, esetleg nem is szimpatikus egyáltalán, csak ismerősöm jó barátja, vagy valami, ezért közös társaságba járunk, és már beképzeli, hogy egy húron pendülünk.

2. Ha itt válaszolok valamire és szimpatikus amit írok: ez még nem jelenti azt, hogy ha kapok egy üzenetet és netán még válaszolok is rá, hogy utána levelezni meg csetelni akarok, basszus.

3. Ha amúgy jóban vagyunk: oké, de a folyamatos nyomulással, írogatással csak felidegesítenek, úgy érzem, kényszerítve vagyok a beszélgetésre, és egyre kevésbé van hozzá kedvem.

4. Ami minden esetre igaz: lehet, hogy épp marhára elfoglalt vagyok...

2011. dec. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát egy idegen ember pl ne akarjon velem levelezgetni :D az ilyeneket (ha facebookos) azonnal tiltom a fenébe :D

ismerős, meg irhat, rólam tudják ki az, akinek visszairok, és ki az aki nem :D meg a "szia, mizu?" kérdésre ritkán válaszolok, főleg, ha naponta kérdezik meg(van ilyen ismerősöm is), mert ugyanaz, ami volt: semmi :D :D :D

2011. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!