Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet levelet írni az...

Hogyan lehet levelet írni az Afganisztánban szolgáló katonáknak?

Figyelt kérdés
Legyen magyar, amerikai, német,igazából mindegy, de bátorító, köszönő hangnemű levélnek biztos örülnek. Milyen címre kell őket postázni? Tudom, hogy sok amcsi honlap van ilyesmire, de az csak az USA-ból küldőknek hasznos. Tudtok ilyenről európaiaknak?
2011. dec. 28. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
mégis mit akarsz nekik megköszönni??????
2011. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Írd meg nekik, hogy jöjjenek haza, mert tökéletesen értelmetlen az életüket áldozni kőolajért, vagy éppen azért, hogy mások jól megéljenek a háborúból.
2011. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos hozzászólásokat, elhihetitek, hogy nem saját ötlettől vezérelve teszem fel a kérdést. Tudjátok sok Magyarországon élő amerikai idős állampolgár van, akik különböző egyleteket hoznak létre, és ŐK szeretnék támogatni a katonáikat. Mivel ilyen helyen vagyok önkéntes, vállaltam hogy utánakeresek hogyan működik ez ebből az országból. De látom, csak ócsárolni lehet az ilyet...Kösz a semmit.
2011. dec. 29. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy így válaszoltam, ez nem ócsárolás, de hidd el ez az igazság csak hát az USA-ban átmossák az ember agyát, így az ilyen dolgokba bele sem gondol.

Persze ők nem tehetnek róla, csak a kormányuk, de az akkor sem normális, hogy fiatal gyerekeket is feláldoznak, csak hogy olcsó olajuk legyen, vagy az államnak pénze a háborúból.

Utolsó voltam.

2011. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gatyagumi ***** válasza:

Sajnos magyarországról postai úton nem lehetséges küldemények továbbítása Afganisztánba. Egyes csomagküldő szolgálatok horribilis összegekért hajlandóak erre.

Mi ógy oldottuk meg, hogy szabadságra hazautazó ismerősökkel küldtünk haza, illetve rajtuk keresztül kaptunk otthonról levelet/csomagot. Kintről haza lehet még küldeni úgy, hogy ha éppen olyan helyen jár az ember (pl. Mazar-e-sharif Camp Marmal), ahol működik a német Feldpost, akkor rajtuk keresztül lehet hazaküldeni levelet/csomagot.

2012. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!