Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nagyon féltem a...

Mit tehetnék? Nagyon féltem a barátnőm.

Figyelt kérdés
Az egyik régi barátnőm kb másfél éve használ egy netes társkeresőt,és ész nélkül ismerkedik bárkivel ott.Amikor komolyra fordulna a dolog,vmelyik neten megismert srác járni akar vele,akkor a barátnőm megfutamodik,és többet nem tartja vele a kapcsolatot.Az egyik srác egy igen durva levelet írt neki,miután a barántőm tojott a fejére.Volt már olyan,h azt akarta,amikor találkozni kellett volna egy pasival,h menjek vele én is,de hát nem én szedtem fel,minek mentem volna el vele.Mondtam a barátnőmnek,hogy jobb lenne,ha abbahagyná ezt az egészet,és ne nekem panaszkodjon,h mit csináljon,ha rossz helyzetbe kerül vmelyik neten megismer manusszal.Attól tartok,h egyszer felszed egy olyan figurát,akit nem lesz ilyen könnyű lerázni,és meg lesz a barátnőmnek rögtön a baj.
2011. dec. 28. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
19
2011. dec. 28. 18:54
 3/5 Antimod ***** válasza:
100%

Erre mit mondjak? Miért ismerkedik az olyan, aki aztán megfutamodik a randi elől? Ez gáz. Most már értem, miért nem ért rá hirtelen több, addig nagyon készséges és normálisnak tűnő lány, akivel ismerkedtem. (Aki meg nem futott el, az most a menyasszonyom. :D)


Ha nem meri vállalni a találkozókat, akkor meg ne ismerkedjen...

2011. dec. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,ezt mondtam én is neki,ész nélkül írogat bárkivel,az helyett hogy elmenne ismerkedni vhová,és nem a neten élné az életét
2011. dec. 28. 19:02
 5/5 Antimod ***** válasza:
A net remek felület arra, hogy összehozz olyannal egy randit, akivel tényleg szeretnél kezdeni is valamit. De ismerkedni már csakis ott kell(ene).
2011. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!