Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vajon kevesebb vasalt hajú...

Vajon kevesebb vasalt hajú homár lenne, ha újra bevezetnék a kötelező sorkatonaságot?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok?
2011. dec. 28. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevesebb b_uzi nem hiszem hogy lenne, de az biztos, hogy nem látnám őket olyan gyakran és legalább a hányingerem is kevesebb lenne.
2011. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne kevesebb homoszexuális. Egyébként úgy tudom, hogy az előző rendszerben a melegeknek nem kellett (sőt nem is lehetett) bevonulni. Remélem, ha esetleg újra lesz sorkatonság a melegek mentesülni fognak alóla.
2011. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem az igazi melegek bosszantanak, hanem ezek a vasalt hajú kis metroszexuális hülyegyerekek, csőgatyában, meg tornacipőben, női felsővel. Ezek nem férfiak, hanem a férfi nem szégyenei. Pózolnak a tükörben, úgy mennek, hogy riszálják magukat, mindenkire flegma fejet vágnak, vasággyal nyomnak 40 kilót. Na, őket benyomnám katonának, nem játszanák többet az agyukat és nem szórnák apuci pénzét a H&M-ben és társaiban.
2011. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kevesebb nem lenne, de nem lenne hülye ötlet.. ennyi puhányt, mint amennyi ma van..áhhh:)
2011. dec. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20:17-tel totál egyetértek, de szerintem a kérdező sem az igazi melegekre gondolt. Amúgy én is pont ezt írtam volna, nekem sem a normális homoszexuálisakkal van gondom.


21/L

2011. dec. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy nagy lófaszt lenne kevesebb. Ugyan nekem sem tetszenek, de a kinézetük, viselkedésük és fizikai kondíciójuk illetve fegyelmezettségük közt nem igen tudok párhuzamot vonni. Az egyik volt évfolyamtársam speciel katonai pályára ment és mikor itthon látni ugyanezzel a "vasalt hajú homár" kategóriával jár el.


A másik hogy a sorkatonaság egy nagyon íneffektív és drága dolog. Lószart sem érnek a kikerültek, átlagban semmi jót nem tanulnak. Magyarországi viszonylatban pedig hatványozottan igaz. Annak a maroknyi hivatásosnak se elég a készlet. Sorkatonaság esetén örülhetnek ha távolról látnak mondjuk egy működő katonai gépet.

2011. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Velük szeretnéd megvédeni az országot? Nem lehetsz nagy ész.
2011. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze majd jól megb@sszák az ellenséget.Hihi
2011. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem. Lehúznák azt a pár évet, aztán vissza. Manapság már nincs elítélve az, aki követi a saját stílusát... vagy épp a divatot.
2016. okt. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!