Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kötelező hogy barátnőm legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötelező hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

Elegem van már a folytonos hülye cikizésből ami ellenem

folyik még az életem sincs rendbe még is mindenki azt várja

tőlem hogy legyen barátnőm.

De hiába mondom nekik hogy elsőnek magamba teszek rendet,

és talán aztán majd meg látjuk.

Amúgy se értem mi értelme ennek az egésznek.

Még szűz vagyok 22 éves létemre,egyszer csókolóztam egy

lánnyal de igazság szerint nem tetszett nekem csak ki akartam próbálni két hétig jártam is vele de aztán úgy

elévült a dolog meg amúgy is elköltöztünk 100 km-rel arrébb.

Én max szexet akarok a nőktől semmi mást,még is állandó

ez hülye szöveg hogy fogjak magamnak nőt és annyira utálom

hallgatni.

Még az életem sincs tisztába,nem hogy nyávogó nőt hallgassak aki csak keresztbe rak nekem.

Ha nem akarom kötelező?

Ennek nem ember mit kell ezen szégyellnem ?

Meg amúgy se vagyok ez tipikus nők kedvence mert sokan hülyének néznek az egyedi mozdulataim miatt de én nem

is erőltettem ezt a csajozási dolgot de a környezetem lévő

emberek állandó evvel a hülyeséggel trapptálnak.


2011. jún. 29. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Tényleg rendet kellene tenned magadban. Egy nő nem csak nyűgnek van ám.:) Ha jól választasz, boldoggá tesz, nem pedig idegessé, ahogy gondolod.
2011. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
de rohadt nagy mázlim va ezek szerint, mert nálunk ez a párkapcsolat téma tabu. am nagyjából úgy látom a helyzetet ahogy te, de ha engem ezzel csesztetnének, nem tudom mit csinálnék. am meg semmi se kötelező, ezt neked kell eldöntened
2011. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bocsi: traktálnak

Egyébként meg ne azzal foglalkozz, más mit mond, ilyen egyszerű.

2011. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, ne hülyéskedj már, hogy kötelező!!!! Hogyne, kötelezlek rá! \/ Mért kell foglalkozni az idióta lenézésekkel??? Nagybátyám 37 éves, és nincs nője. Nem is akar. Kötelezi valaki őt? KöteletHeti őt valaki? NEM! Neki jó így? IGEN! Van valami probléma ezzel? Ha valakinek van, nem kell avval az emberrel foglalkozni. Ennyi!
2011. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Jó én se nagyon szoktam vele foglalkozni,csak amikor

évek óta hallgatod.

Akkor már egy kicsit sok.

2011. jún. 29. 21:53
 6/9 anonim ***** válasza:

nem kötelező egyáltalán, nekem sincs barátom, így jó ahogy van :) ha jön valaki aki nagyon tetszik akkor persze nem ellenkezem majd :)...és én is csak azt tudom mondani,hogy egy barátnő nem feltétlenül nyűg..bár sok lánynak tényleg elég rossz a természete..

17/L

2011. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy társadalmilag elvárt fszság. Boldoggá tud tenni, és leírhatatlan az az érzés mikor kölcsönösen beteljesedik a dolog, de ha így jól érzed magad akkor sz.arj le mindenkit.

Nem mind nyűg, csak amelyiknél nem esel szerelembe, de előbb-utóbb téged is utolér úgyis az a nyíl. Csak azért bsztatnak vele mert hagyod, oltsd szét őket és találnak maguknak mást. Nekem sincs csajom és elvagyok, majd lesz.


19F

2011. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
razornál a pont
2011. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
menj kuvázni, aztán irány szexpartnerkereső, sztem te esetedben ez a legoptimálisabb
2011. júl. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!