Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincs olyan aki hátsó szándék...

Nincs olyan aki hátsó szándék nélkül egy jót beszélgetne vagyis levelezne?

Figyelt kérdés

A pasik mindig csak rámenősek, a csajok meg csak egy pasit akarnak akik rámenősek. Olyan szívesen beszélgetnék valakivel hátsó szándék nélkül, hogy ne kelljen azon filóznom hogy éppen mit akar vagy hogy attól tartani hogy éppen mikor akar képet, merthogy az húdenagyon kell... Pedig szerintem nem. A levelezésnek pont az lenne a lényege, hogy nem "látod" a másikat, de mégis esetleg jóban leszel vele és pont azért, ami. Nem azért, hogy milyen a sérója, mert nem az az elsődleges.

Vagy manapság csak én gondolom így? :(


2011. dec. 28. 21:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerencsére én már tapasztaltam ellenpéldákat is. Nekem vannak nagyon jó barátaim, akiket neten szereztem (de már láttam őket), és olan barátaim, akikkel neten tartom a kapcsolatot. Van köztük ellenkező nemű is. Kitartás, és te is találsz olan személyt, aki megfelel a paramétereidnek, vagy kölcsönös lesz a vonzódás. ;)
2011. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj privit.
2011. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz.
2011. dec. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
aki itt írja, hogy "ha gondolod írj privit" meg " de én teljesen olyan vagyok!" Azok ugyanúgy fogják aztán követelni a képet... Hát gondolom érdekli őket, hogy mégiscsak ki vagy, mi vagy, hogy nézel ki, valahogy hogy 'lásson' maga előtt, mikor veled bezsél, ne pedig egy monitornak képzeljen..
2011. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Meg nekem is :)
2011. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 .:Laci:. ***** válasza:

vannak még ilyenek szerencsére :) csak jó helyen kell keresni :)


írj privit ha gondolod

2011. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is nyugodtan írhatsz, szívesen beszélgetnék.

2011. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%

Nekem meg csak képet küldjél.

Levél az nem is kell!!

:)

2011. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Pár ellenpéldát én is tudok, de azért nem olyan sokat...


Leginkább fantasy beállítottságú vagyok 10-20 év között. :) Aki esetleg beszélgetne, dobjon egy levelet, kérem. :)

2011. dec. 28. 21:37
 10/21 anonim ***** válasza:
21:31 -es tudod nem az érdekel ,hogy hogy néz ki a másik.Lényeg nekem az ,hogy tudjak a másikkal miről beszélgetni.Szóval ha a Kedves kérdező gondolja kkor nyugodtan írjon privit.Se p*csa se p*cs hiányos nem vagyok,nyugi képet nem kérek! :)
2011. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!