Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mit szólnátok ahhoz,...

Csajok! Mit szólnátok ahhoz, ha a pasitok úgy beszélgetne mindenféle lánnyal, hogy "puszi, szeretelek, hiányzol, imádlak"?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 10:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem volna tovább a pasim....
2011. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Hát én 100%, hogy e következő pillanatban kérdőre vonnám, hogy mégis mifranc volt ez!?

Ha ottvagy vele éppen akkor,amikor így beszél valakivel,akkor hívd félre,és utána. Ne a csaj előtt,mert azzal neked lesz ciki...

Ha meg msn-en vagy közösségi oldalakon látod,nos akkor ne kommentelj oda mellé meg egyebek,akkor is vond csak nyugodtan kérdőre,hogy ne viselkedjen így!

Engem is nagyon idegesít,amikor a barátom odamegy más csajokhoz, meg olyanokat írogat. Főleg hogy milliónyi lány ismerőse van. -.-

2011. jún. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Megkérném, hogy ne csinálja, mert zavar, ha tovább csinálja elmondanám, ha nem hagyja abba, én nem tolerálom tovább. Harmadik figyelmeztetés nem lenne: közölném vele, puszi, ezek után nem fogsz hiányozni :)
2011. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, aki pasi, és pont ez a típus. Tudtommal van barátnője, de engem is mindig "drága"-z, meg édesnek hív, meg imád, meg ilyenek, de másokkal is ilyen. Nála szerintem nem jelent semmit, de én nem bírnék egy ilyen pasit.
2011. jún. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Lapát!

1 - Veled szemben szemétség

2 - Nagyon nyálas

2011. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a többi férfi nevében is azt nyilatkozhatom hogy ezt inkább ne.
2011. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélném vele nyugodt körülmények közt, hogy mégis miért csinálja, és mire jó az neki, hogy más lányoknak írogat ilyesmit. Nem azt mondom, hogy egy fiúnak ne legyenek lány haverjai, ismerősei, de azért tudja, hogy hol a határ. Ha pedig nem értene a szép szóból, akkor fel is út, le is út.
2011. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasit én eleve nem választok Páromnak, max haveromnak. :)
2011. jún. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik oldalról közelítjük meg a dolgokat, nem csak barátnőjeként zavarna a dolog, de ismerősként se tudom elviselni az ilyen pasikat.
2011. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog. Ezeket csak párok mondják egymásnak, nem haverok, kollégák, osztálytársak stb. Én ezeket a férjemmel szoktam használni.
2011. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!